UA
RU

Невдоволення "Еммі"-2021: За що критики ополчилися на оргкомітет премії 

Редагувати переклад
Здавалося б, вже 2021 року подібні помилки організатори та журі точно не повторять. 
Невдоволення "Еммі"-2021: За що критики ополчилися на оргкомітет премії - Фото 1

Незважаючи на расову різноманітність номінантів майже в кожній категорії на 73-й церемонії вручення премії Primetime Emmy Awards, жоден темношкірий актор не отримав великих трофеїв на церемонії нагородження 2021 року в неділю.  

Натомість білі актори зрештою забрали додому всі 12 головних та другорядних категорій у комедіях, драмах та міні-серіалах на “Еммі”-2021. 

Серіал “Корона” домінував у драматичних категоріях: чотири акторські призи дісталися Джилліан Андерсон, Тобіасу Мензісу, Джошу О'Коннору та Олівії Колман. Тоді як зірка “Пози” ЕмДжей Родрігес та покійний Майкл К. Вільямс залишилися за бортом.  

Темношкірі актори також були виключені в комедійних категоріях: Джейсон Судейкіс отримав нагороду за Теда Лассо, як і Джин Смарт за роль у шоу Хитрості. Колеги Судейкіса Ханна Уеддінгем та Бретт Гольдштейн перемогли у номінаціях “кращі актор та актриса другого плану”. 

Невдоволення "Еммі"-2021: За що критики ополчилися на оргкомітет премії - Фото 2

Тим часом, зірка шоу « Saturday Night Live» Боуен Янг та акторка «Бортпровідниці» Розі Перес були — тими акторами, номінованими у категоріях акторів другого плану, яких журі просто проігнорувало.  

Крім того, серіал "Мейр з Істтауна" виграв усі номінації у жанрі лімітованих серіалів. Зірка Кейт Уінслет та актори другого плану Еван Пітерс та Джуліанна Ніколсон забрали додому трофеї, у той час як головний актор шоу “Холстон” Юен МакГрегор переміг Лін-Мануеля Міранду та Леслі Одома-молодшого з “Гамільтона” у гонці серед. 

Невдоволення "Еммі"-2021: За що критики ополчилися на оргкомітет премії - Фото 3

Ру Пол був одним з небагатьох темношкірих героїв вечора, який забрав додому трофей під час недільної церемонії, вигравши статуетку за найкраще шоу-змагання, і став нагороджуваним темношкірою людиною в історії "Еммі" з 11 перемогами. 

Читай також: Найкращі beauty-образи зірок червоної доріжки Еммі-2021 

«Дякую всім нашим прекрасним дітям з усього світу, які брали участь у нашому шоу», — сказав 60-річний Ру Пол, беручи нагороду. «Вони так люб'язно розповідають свої історії про мужність і про те, як орієнтуватися в цьому важкому житті, яке сьогодні стає ще важчим. Це все для вас. 

Невдоволення "Еммі"-2021: За що критики ополчилися на оргкомітет премії - Фото 4

Сценаристка шоу "Я можу тебе знищити" Мікаела Коел також отримала нагороду за "кращий сценарій". 

«Я просто написала щось для сценаристів. Напишіть історію, яка лякає вас, змушує сумніватися, яка незручна. Я прошу вас наважитися, розглянути чужі життя, щоб допомогти нам краще визначити себе, щоб ми стали помітними. У наші дні помітність прирівнюється успіху. Не бійтеся зникнути із соціального життя, втекти від людей на час, і подивіться, що прийде вам на думку в тиші". 

Втім, в інших номінаціях для кращих сценаристів першість знову відійшла “білим” серіалам – “Хитрості” та “Корона”. 

Чи варто згадувати, наскільки розчарованими залишилися і глядачі нагороди, і темношкірі номінанти, коли вони спостерігали за тим, якраз статуетка відходила білошкірим суперникам. Про що говорить подібна тенденція: невже расова перевага для "Еммі" не пережиток минулого, а сувора реальність? 

Статті на тему