UA
  RU

  Кронпринцеса Мері: не мечтала, але стала

  Редагувати переклад
  Хто вона, прекрасна кронпринцеса Данії та дружина красунчика Фредеріка?

  Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 1


  Дружина першого претендента на трон Данії — молодша із чотирьох дітей, названа на честь бабусь. Життя протікало, як у всіх: закінчила коледж, потім навчалася комерції та юриспруденції в університеті Тасманії, отримала сертифікат у галузі маркетингу та реклами та працювала у рекламних агентствах, таких як Mojo Partners у Мельбурні та Young & Rubicam у Сіднеї.

  Та одного року Австралія з гордістю приймала на своїх теренах спортсменів зі всього світу на літніх Олімпійських іграх. Тоді все і почалось.


  Спорт єднає

  Олімпійські Ігри, як виявляється, найважливіша подія не лише для спортсменів. У 2000 році вони определили майбутнє звичайної дівчини Мері.

  Зайшовши до сіднейського пабу, вона сама того не знаючи, познайомилася з кронпринцем Данії Фредеріком.

  Коли ми зустрілися, я не мала жодного припущення, яким він є. А через півгодини до мене хтось підійшов і запитав, чи я взагалі уявляю, хто цей хлопець,


  - Пригадує кронпринцеса.

  Та все це дрібниці, адже вже за три роки королева Данії Маргарет II одобрила шлюб парі. Мері отримала громадянство і увірвалася в активну життя королівської сім'ї. Молодята відсвяткували весілля у Копенгагені, а відпустку провели в Африці.

  В одному з інтерв'ю жінка поділилася, що ніколи не допускала можливості стати принцесою:  Я хотіла бути ветеринаром,

  — сміється обраниця кронпринца.


  Читайте також: АМІРА АТ-ТАВІЛЬ — ПРИНЦЕСА НЕ ЗА НАРОДЖЕННЯМ, А ЗА ПРИЗВИЧАННЯМ

  Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 2

  Нове життя — нові обов'язки

  Здається, що члени королівської сім'ї не займаються аж надто серйозними справами. Ну що з них взяти: відпочивають, подорожують, ходять на прийоми та розвивають свої хобі.


  Та не все так безтурботно. Вони активно відстоюють права людей, покращують положення країни на світовій арені та намагаються дати раду дуже важливим проблемам. Цим вона почала займатися Мері після одруження.

  Принцеса бере активну участь у вирішенні проблем імміграції у Данії, зокрема вона є покровителькою Датської ради у справах біженців. Майбутня королева піклується про розвиток наукових та спортивних організацій.

  Відкрила свій фонд, який забезпечує допомогу людям, чиє життя зазнало змін через оточення, спадковість чи стихійні лиха. У 2010 році стала меценатом Фонду народонаселення ООН.

  Крім того, жінка виступає проти буллінгу та підтримує ЛГБТК-спільноту.

  Мері, мабуть, одна з небагатьох, чия діяльність охоплює різні сфери людської життя!

  Читайте також: КОРОЛІВСЬКА СІМ'Я: ВІД ЛЮБОВІ ДО НЕНАВИСТІ Й ЗНОВ ДО ЛЮБОВІ

  Англійська сестра-копія?

  Багато хто відзначає схожість між Кейт Міддлтон та кронпринцесою Мері. Діяльність та почуття стилю — ця комбінація стала візитівкою обох.

  Карл Лагерфельд навіть називав їх «королівськими сестрами». Напередодні весілля герцогів Кембриджських дизайнер сказав: «Кейт схожа на молодшу сестру Марії — гарна та елегантна».

  До речі, обидва подружжя познайомилися після об'єднання сил для участі ЮНІСЕФ у Данії і відтоді підтримують дружні стосунки.

  Мері також згадує, як із захопленням спостерігала за весіллям Чарльза та Діані, і найяскравішим спогадом був вихід принцес Уельської у гарному сукні з довгим шлейфом. Та незабаром вона й сама зачарує всіх своїм весільним чином.

  Кронпринцеса Мері: не мріяла, але стала-Фото 3

  Розумна та красива

  Щодо стилю та моди, то принцеса була включена до списку найкраще одягнених знаменитостей 2016 року за версією Vanity Fair. Крім того, з'являлася на обкладинках німецького та австралійського Vogue.

  І звичайно, 14 травня 2004 року полонила весь світ своїм весільним платтям від датського дизайнера Уффе Франка.

  Щасливе кохання

  Несподівана зустріч переросла у щось більше. І поки хтось сумнівається у випадковості їх зустрічі, влюблені насолоджуються кожним днем ​​у коли сім'ї, яка тепер доволі немаленька. У парі четверо дітей: старший син Крістіан, донька Ізабелла і двоє близнюків - Вінсент та Жозефіна.

  До речі, заради чоловіка Мері відмовилася від громадянств Великої Британії та Австралії і прийняла лютеранство.

  І все було не зря, наша героїня підтверджує це під час промови на дні народження кронпринца Фредеріка:

  Ми зблизилися, дав один одному простір і волю. Ти підтримав мене, коли я намагалася знайти опору і свій власний шлях у світі, який спочатку був тільки твоїм, а тепер став нашим.

  У день весілля ти запропонував мені піти разом і подивитись, що на нас чекатиме в любові. З тих пір я насолоджуюся кожним нашим кроком разом.

  Все як у казці, чи не так?

  Автор: Ліза Єрмоленко