UA
RU

Куди піти вчитися: найкращі фешн-школи світу

Редагувати переклад

Ми склали список шкіл та коледжів, зі стін яких вийшли найвідоміші дизайнери.

У цих школах студентів вчать відчувати моду та стиль, а ще – створювати шедеври, які із задоволенням носитимуть не лише наступного сезону, а й через кілька років. Ось як виглядає перелік топ-5 провідних шкіл моди світу.

1. Центральний Сен-Мартенс

Центральний Санкт-Мартінс

Школа розташована в Лондоні та утримує явне лідерство серед подібних навчальних закладів. Тут навчалися Стелла МакКартні, Джон Гальяно, Олександр МакКвін та багато інших. У програмі школи є багато курсів: від дизайну одягу до створення прикрас. Вартість навчання – близько $20 тис. на рік.

2. Лондонський коледж моди (London College of Fashion)


Ще один британський заклад, у якому вчать створювати бездоганні одяг та аксесуари. Є програми як для професіоналів, що вже відбулися, так і для абсолютних новачків. Крім того, можна вибрати скорочені курси.

3. Парсонська школа дизайну (Parsons School of Design)

Парсонська школа дизайну

Викладачі навчального закладу відрізняються великим досвідом роботи в індустрії моди. Навчання в Парсонській школі коштуватиме $40 тис. на рік.

4. Istituto Marangoni

Інститут Марангоні

Звичайно, список найкращих фешн-шкіл світу не міг обійтися без модної столиці – Мілана. Саме тут розташований інститут Maragony. Викладання в школі ведеться трьома мовами: італійською, французькою та англійською. Студенти можуть вибирати різні спеціальності: від модного дизайну до PR. Вартість курсу залежить від кваліфікації студентів. У середньому вона становить близько € 25 тис.

5. Антверпенська королівська академія образотворчих мистецтв (Antwerp Royal Academy of Fine Arts)


Цей бельгійський навчальний заклад спеціалізується на дизайні одягу. Слухачам необхідно досить високо володіти нідерландською мовою. Вартість навчання тут досить демократична: € 800 – для студентів – громадян ЄС та € 6 825 – для іноземців.

Статті на тему
Українські бренди TAGO та Varenyky Fashion представили нову колаборацію
Mercedes-Benz Kiev Fashion Days оголосила програму
Куди піти у вересні: Kiev Fashion Industry Forum

Фото: Gettyimages, Instagram, Facebook

Статті на тему