UA
RU

“Лапка турботи”: стартувала нова хвиля ініціативи для спасіння життя тварин у притулках

Редагувати переклад
Проект «Лапка турботистартує вже втретє і цього разу триватиме 2 місяці — з 19 вересня до 19 листопада. Усі зібрані гроші перерахують до фонду UAnimals.

кіт і собака

«Запрошуємо всіх приєднатися до цієї доброї справи та змінити життя хвостатих, які найбільше цього потребують. Ми раді, що зі шкірною хвилею до нашого проекту долучається все більше небайдужих. Разом ми зможемо забезпечити чотирилапих біля притулків турботою і належним доглядом, аби пізніше передати їх здоровими в сім'ї для усиновлення., - комментує Денис Рогачов, директор напряму e-commerce всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo.

Кошенята та цуценята, які потрапляють у притулки, мають слабкий імунітет та можуть заразитися від інших тварин. За словами ветеринара Віктора Воротнікова, 70% цуценят і 30-40% котят можуть померти без спеціальних умів біля притулків. Саме карантинні бокси дають можливість комфортно ізолювати хвостатих, надати їм медичний догляд, зміцнити здоров'я, а також гарантувати безпеку, перш ніж віддати у новий дім.

«Важливо, що карантинні бокси — це обладнання, тобто користь від них буде не одній і не двом тваринам, а сотням і тисячам. Ми робимо пожертву сьогодні, а ефект від неї відчують тварини і через 5, і через 10 років. Як на мене, це неймовірно потужний і вартий підтримки проект. Саме таке обладнання як карантинні бокси робить притулки гуманним та комфортним місцем для утримання тварин та допомагає зберігати життя», - каже директорка з фандрейзингу та партнерств благодійного фонду UAnimals Валентина Тарковська.  

Кожен охочий долучитися до акції може придбати благодійну наліпку, яка коштує 10 грн, в мережі зоомагазинів MasterZoo та на сайті https://masterzoo.ua/ua/lapka-turboti. А якщо наліпку сплатити карткою Visa, то сума благодійного внеску потроюється. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 30. Кількість наліпок, яку можна придбати, не обмежена.

Фото Кріста Мангулсоне on Unsplash

Читайте також: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА: НОМЕРИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» 

Статті на тему