Актор закликав американців прийти на вибори і віддати свій голос гідному кандидату.
Відомий голлівудський актор приєднався до місії, яка покликана збільшити кількість голосуючих на президентських виборах у 2020 році. Видання PEOPLE першим зуміло побачити відео, де Ді Капріо закликає американців з’явитися на виборчих дільницях.
“У 1776 році можливість голосувати був привілеєм, яким володіли переважно білі чоловіки з високим достатком”, – зазначив 45-річний актор.
“У початковій конституції ви знайдете права голосу. Вона була відвойована під час становлення американської демократії”, — підтвердила невідома темношкіра дівчина, яка голосуватиме на майбутніх виборах.
“Якщо твій голос неважливий, то чому існує так багато систем, які покликані запобігти голосуванню”, – запитав інший спікер.
Всі ми були створені рівними. Але ми ніколи не станемо такими, доки не проголосуємо. Так що не чекайте”, – сказав ді Капріо.
Відео, в якому з’явився легендарний актор та лауреат “Оскара” – один із трьох коротких роликів. Оповідачами двох інших стали музиканти Селена Гомес та Джон Ледженд. Також у роликах з’явилося кілька важливих політичних постатей США, серед яких і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер.
Читай також: Акторська династія: Руні Мара та Хоакін Фенікс стали батьками
ді Капріо є одним з багатьох селебрітіс, що мотивує людей прийти на вибори президента Америки 3 листопада 2020 року. Серед інших зірок, яким близька тема справедливості, виявились і Біллі Айліш, і Тейлор Свіфт, і Біллі Портер, як, втім, і багато інших.
У ході іншої кампанії, також спрямованої на збільшення явки виборців, з’явилися актори серіалу “Друзі” та “Холм одного дерева”.
Особливо гучною та мотивованою виявилася Мішель Обама, яка створила політичну ініціативу в 2018 році.
Голосування – це більше ніж просто одні вибори, одна партія чи один кандидат. Це чудово відчувати себе натхненним після промови учасників передвиборчого процесу, але це в жодному разі не є передумовою для голосування. Тому що наприкінці хтось робитиме вибір виходячи з того, яке фінансування отримає його школа або якими будуть податкові оподаткування. Голосування дає вам право висловити свою думку щодо цих питань.
Після того, як Обама залишила Білий дім, саме ініціативу збільшення кількості громадян США, що брали участь у виборах, вона зробила своєю прерогативою та найважливішим пріоритетом. “Ніхто не повинен вибирати між своїм здоров’ям і бажанням, щоб його голос був почутий”, – зазначила Мішель, посилаючись на можливі обмеження в системі голосування через пандемію.