UA
RU

«Літо в Антарктиді»: MEGOGO створивши аудіосеріал про українську станцію «Академік Вернадський»

На медіасервісі MEGOGO з'явився аудіосеріал власного виробництва «Літо в Антарктиді». Художній проект заснований на реальному події — подорожі українського письменника та журналіста Маркіяна Прохаська, який потрапив на Антарктиду та здійснив свою мрію. 
Антарктида

Фото: Оксана Савенко, facebook.com/AntarcticCenter

Аудіосеріал з'явився майже одночасно з виходом книжки Маркіяна Прохаська «Мрія про Антарктиду» («Видавництво Старого Льва»), яку він написав після своєї подорожі на континент.

«Під час війни ми ще раз переконалися в тому, що кожна історія, кожна життя і кожна людина є важливою. Досвід часто — категорія, яка не піддається наслідуванню, а від того стає унікальною. Сьогодні ми презентуємо історію, яка не пов'язана з досвідом війни, але вона так само про відчайдушність, силу мрії, співучасть і підтримку багатьох людей. Робота над цим аудіосеріалом часто повторювала непростий шлях героїв на Антарктиду, а командою проекту на кожному етапі роботи рухалися певною мірою і персональні професійні мрії. Ми відчуваємо, як зараз розвивається жанрове та тематичне різноманіття у підкастах, тому ми раді презентувати художній продукт», — комментує Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio. 

Аудіосеріал «Літо в Антарктиді» – це вісім епізодів про подорож тривалістю від Львова до української антарктичної станції «Академік Вернадський». Головний герой проекту – Сашко, який намагається здійснити свою мрію – подорож до Антарктиди. У цьому йому допомагає друг Маркіян Прохасько.

Над проектом працювала команда MEGOGO Audio. Аудіосеріал знайомить слухачів із буденною життям української станції «Академік Вернадський», історіями учасників експедиції, та навіть із найвідомішим баром Антарктиди.

Головну роль в аудіосеріалі виконав актер театру та кіно Олександр Рудько. До проекту також долучилися: актриса Марія Бруні та письменник Маркіян Прохасько, Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ); Антон Омельченко, правнук першого українця, який відвідав Антарктиду; Марія Павловська, науковиця НАНЦ, Сергій Комісаренко, експосол України у Британії, який сприяв передачі станції «Академік Вернадський» Україні; кухар-полярник Богдан Паламарчук та учні 7 класу однієї зі шкіл Києва.

Режисером та сценаристом серіалу став Дмитро Левицький — режиссер документального аудіосеріалу «Прип'ять» від MEGOGO Audio, автор театральних п'єс та засновник проекту аудіопрогулянок «Міський театр». Над звуковим оформленням працювали звукорежисери Василь Явтушенко та Ася Федоськіна із 4Ears Sound Production. Продюсерка аудіосеріалу - Юлія Білоус. 

У серіалі звучатимуть фрагменти пісні виконавця Postman - "Антарктида", її український музикант, мультиінструменталіст, композитор та автор тексту Константин Почтар посвятивши 25-річчю української станції «Академік Вернадський» на Антарктиді.

«Літо в Антарктиді» можна послухати безкоштовно у розділі «Аудіо» у мобільному додатку MEGOGO на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Android Auto або Apple CarPlay. Аудіосеріал також доступний на Smart TV (розділ серіалів) та вебверсії MEGOGO.

Читайте також: ДО ДНЯ БОРОТЬБИ ПРОТИ РАКУ МЕДІАСЕРВІС MEGOGO СТВОРИВ АУДІОВЕРСІЮ КНИГИ «Я, ​​НІНА»

Статті на тему