Edit page title "Добро має перемагати зло, а світло - темряву": Марк Гемілл підтримав Україну у День "Зоряних війн"
Edit meta description На День "Зоряних війн" виконавець однієї з головних ролей Марк Гемілл записав відеозвернення. Актор нагадав про важливість підтримки України.

Close edit interface
UA
RU

«Добро має перемагати зло, а світло — темряву»: Марк Гемілл підтримав Україну у День «Зоряних війн»

У День «Зоряних війн» виконавець однієї з головних ролей Марк Гемілл записав відеозвернення. Актор нагадав про важливість підтримки України. 

«Добро має перемагати зло, а світло — темряву»: Марк Гемілл підтримав Україну у День «Зоряних війн»-Фото 1

Зірка «Зоряних війн», виконавець ролі джедая Люка Скайвокера Марк Геміллпідтримав Україну. У День «Зоряних війн», 4 травня, він записав відеозвернення. Актор нагадав про важливість допомоги Україні у цей надскладний час:

«Ми зібрали понад 630 мільйонів доларів на допомогу Україні та її людям. Усе, що ми робили разом, принесло величезну користь. Але ця війна далека від завершення. І українці як ніколи потребують нашої підтримки. Сьогодні — 4 травня, символічний день. Нагадування про те, що добро має перемагати зло, а світло — темряву. Продовжуємо допомагати Україні давати відсіч підлому незаконному вторгненню. Це справді має велике значення. Дякую! І нехай буде з вами Сила!» 

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від UNITED24 (@u24.gov.ua)

Після початку повномасштабного вторгнення Марк Гемілл відразу публічно підтримав Україну. У вересні 2022-го на запрошення Володимира Зеленського актор став амбасадором фандрейзингової платформи United24. Він першим з амбасадорів розпочав збір на «Армію дронів» для українських захисників.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: ГЕРЦОГИНЯ ЕДИНБУРЗЬКА ВІДВІДАЛА УКРАЇНУ

Статті на тему