UA
RU

Меган Маркл та принц Гаррі зробили благодійний внесок за сина Арчі

І нехай Арчі всього кілька місяців від народження, він уже займається пожертвуванням грошей (поки що за допомогою батьків).

Меган Маркл і принц Гаррі зробили благодійний внесок за сина Арчі-Фото.

Принц Гаррі та Меган Маркл пожертвували 4350 фунтів стерлінгів від імені Арчі на будівництво басейну у затоці Гінджата, Мозамбік, де щорічно відбувається в середньому 12 утоплень. Пожертва допоможе місцевим мешканцям, особливо дітям, навчитися плавати. 

Меган Маркл і принц Гаррі зробили благодійний внесок за сина Арчі-Фото.

Адам Найт, тренер з плавання, почав збір коштів на JustGiving.com, щоб допомогти досягти своєї мети — навчити 200 дітей плаванню та зібрати команду інструкторів. Він був дуже здивований, коли на рахунок прийшла сума в чотири тисячі фунтів стерлінгів від загадкового містера Арчі ХМВ. 

Читайте також: ЯК ВИГЛЯДИТЬ ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ МЕГАН МАРКЛ

Я сказав своєму колегі: «Це мають бути Гаррі та Меган». Ми зробили кілька дзвінків і змогли переконатися, що ця пожертва дійсно від них, що просто неймовірно. Без цієї пожертвування та підтримки нічого б не сталося,

— сказав Найт в інтерв'ю журналу Harper's Bazaar про пожертву, яку зробив «невідомий» Арчі ХМВ (Арчі Харрісон Маунтбеттен-Віндзор).

Найт почав працювати з некомерційною організацією Love the Oceans у 2018 році, практично не маючи ресурсів. Наразі він збирається зосередитися на безпеці та рятувальних роботах.

Нагадаємо, Меган Маркл презентувала капсульну колекцію одягу для офісу SmartSet у Лондоні, частина виручених коштів із продажу якого піде на благодійність. 

Статті на тему