UA
  RU

  «Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців

  Редагувати переклад

  Щоб зробити психологічну допомогу для українців доступною та зручною, Глобальний договір ООН в Україні запустив проект «Mental Help». Його мета – надати безкоштовну психологічні послуги людям, які потерпіли від війни Росії проти України. Проект реалізується за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, корпорації Schneider Electric, агенції Fondation de France та Глобального договору ООН у Франції.

  «Mental Help» — безкоштовна психологічна допомога для українців-Фото 1

  Воєнна агресія Росії навела непоправних наслідків не лише фізичному, але й психологічному здоров'ю українців. За даними Міністра охорони здоров'я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них — і діти, і дорослі, і люди похилого віку. На жаль, не всі українці можуть дозволити собі сплатити за послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку і піклування.

   

  Проект «Mental Help» зібрав команду професійних психологів, які готові працювати зі всіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють лише кілька кліків.

   

  Як отримати психологічну допомогу?

   

  Взаємодія із психологом відбувається на онлайн-платформі.

   

  1. Зайдіть на наш сайт: https://mentalhelp.com.ua/ 
  2. Перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам.
  3. У профілі психолога забронюйте точну годину приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними.
  4. У зазначену годину приєднайтесь до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту.

   

  Консультація буде відбуватися через застосування відео-зв'язку Zoom або Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

   

  Перед сесією з психологом:

  1. Занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  2. Упевніться, що під час сеансу ви будете у комфортному/безпечному місці.
  3. Упевніться, що маєте стабільне інтернет-з'єднання, вимкнені сповіщення та звук на телефоні.

   

  Після сесії:

  1. Дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  2. Виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.

   

  «Наша країна – країна сильних людей. Але навіть найсильнішим із нас потрібна підтримка, щоб упоратися зі труднощами сьогодення. Ми створили проект «Mental Help», щоб кожна людина, яка потребує психологічної підтримки або серйозної фахової допомоги, відчула, що її не залишено наодинці із пережитим. Найважливіше, що ми маємо робити у кризову годину, — це бути опорою одне для одного. Віримо, що психологічною опорою для багатьох українців зможе стати і наш проект», - Коментує Тетяна Сахарук, генеральний директор Глобального договору ООН в Україні.

   

  «Сьогодні багато людей в Україні мешкають у постійному стресі та тривозі. Це призводить до емоційного виснаження і негативно впливає на емоційний стан, як результат, якість життя людини. Ми хочемо, щоб якомога більше людей мали доступ до висококваліфікованої допомоги, отримували якісну психологічну підтримку, могли поділитися своїми переживаннями та знаходили ресурси для відновлення. Для цього ми об'єднуємо свої зусилля з партнерами та запускаємо проект Mental Help - безкоштовну психологічну допомогу українцям», - розповідає Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBSNK BNP Paribas Group.

   

  Підтримуючи Глобальний договір ООН в Україні, наш фонд виявляє свою солідарність з українцям. Ми твердо переконані, що послуги психологів є надважливими для них, щоб пережити цю важку годину», — упевнень Жіль Вермо Дерош, старший вицепрезидент з питань корпоративної соціальної відповідальності та генеральний представник фонду Schneider Electric.

   

  «10 принципів Глобального договору ООН нині проходять перевірку на міцність. За таких умов підтримати ініціативу наших колег із ДД ООН в Україні — це наш обов'язок», - стверджує Андре Реноден, Президент Глобального договору ООН у Франції.

   

  «Fondation de France понад 15 років займається питанням психічного здоров'я у Франції та за кордоном у контексті криз. Ми пишаємося тим, що таким чином підтримуємо професійний підхід Глобального договору ООН до реагування на війну в Україні», — зазначає Карін Мо, керівниця відділу з питань надзвичайних ситуацій та міжнародної солідарності у Fondation de France.

   

  Проект не лише допомагає українцям впоратися з травмами війни та повернути психологічне здоров'я. Він також забезпечує роботою десятки психологів і таким чином підтримує добробут наших співгромадян.

   

  Історія проекту

   

  Проект «Mental Help» було запущено у марті. Його цільовою аудиторією були працівники компаній-учасниць ДД ООН в Україні. За перші три дні проекту фахівці надали професійну психологічну допомогу понад 300 людям у рамках групових сеансів терапії. Також психологи проекту провели ряд групових тренінгів, зокрема, про самопідтримку та батьківство під час війни. Також вони надавали приватні консультації дорослим та дітям, яким вдалося виїхати з зон гарячих бойових дій.

  Завдяки підтримці партнерів проект вдалося розширити, щоб якомога більше українців змогли вилікувати травми, відновити психологічне здоров'я та повернутися до повноцінної життя.

   

  Якщо ви хочете допомогти проекту «Mental Help» розвиватися, напишіть нам: help@globalcompact.org.ua.

  Контакти для медіа

  Марина Сніжинська, менеджер з комунікацій Глобального договору ООН в Україні: m.snizhynska@globalcompact.org.ua

  Сеть Глобального договору ООН в Україні

  Сеть Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об'єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, охорони праці, захисту довкілля та боротьби з корупцією.