UA
RU

Мерілін Менсон зіграє в екранізації роману Стівена Кінга

Мерилін Менсон ідеально підходить для зйомок у екранізації роману про апокаліпсис. 
мерилін менсон фото

@marilynmanson

В одній із ролей у екранізації роману Стівена Кінга «Протистояння» з'явиться співак Мерілін Менсон. Про це він розповів у інтерв'ю наган. Співак не лише з'явиться на екрані, а й запише для серіалу кавер на пісню The End групи The Door. 

Читайте також: Що потрібно знати про фільм «Щегол» — екранізацію книги Донни Тартт

Цього року глядачі побачать три фільми, зняті за романами Стівена Кінга — «Доктор Сон», «Воно 2» та нову версію «Цвинтарі свійських тварин», яка вийшла ще навесні. Зйомками екранізації "Протистояння" займеться канал CBS. 

Міні-серіал із десяти епізодів знімає режисер фільмів «Винні зірки» та «Нові мутанти» Джош Бун. Окрім Менсона у серіалі зіграють Джеймс Марсден, Ембер Херд, Вупі Голдберг, Генрі Зага. Роман «Протистояння» вже був екранізований у 1994 році та отримав дві премії «Еммі». За сюжетом книги світ наздоганяє апокаліпсис, а серед живих залишаються лише люди з імунітетом до смертельного вірусу. 

Читайте також: 5 найкращих серіалів, знятих за творами Стівена Кінга

Раніше стало відомо, що Мерілін Менсон зіграє у другому сезоні серіалу «Молодий тато» разом із Шерон Стоун. Ймовірно, це будуть епізодичні ролі. Менсон неодноразово з'являвся у кіно та серіалах, наприклад, у «Блудливій Каліфорнії», де зіграв самого себе, «Синах Анархії», «Одного разу в казці» та багатьох інших.

Дата виходу серіалу поки невідома, імовірно прем'єра відбудеться 2020 року. 

Статті на тему