Edit page title MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ірина Білик та інші артисти об'єдналися заради бездомних тварин
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ірина Білик та інші артисти об'єдналися заради бездомних тварин

Редагувати переклад
Українські артисти приєдналися до проекту на підтримку бездомних тварин із ініціативи музичного телеканалу Music Box. 

Монатик

Відомі українські артисти взяли участь у зйомках соціального фотопроекту на підтримку бездомних тварин #takeapetua. Проект реалізується із 2015 року. З моменту старту кампанії вдалося знайти нові сім'ї кільком десяткам бездомних тварин по всій Україні. #takeapetua – це календар, всі кошти від продажу якого будуть спрямовані на підтримку бездомних тварин.

Цього року #takeapetua реалізується у колаборації з музичним телеканалом Music Box, завдяки якому проект підтримали: MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, KAZKA, Ірина Білик та багато інших. 

«Найяскравіші топові українські артисти підтримали проект і своїм прикладом показали, що за призмою яскравої особистості, яскравого сценічного образу стоїть, перш за все, людина, яка вміє співпереживати та допомагати тим, хто цього потребує. Проект покликаний нагадати кожному про статус людини всередині нас»,- Розповідає креативний продюсер Music Box Денис Коновалов.

MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ірина Білик та інші артисти об'єдналися заради бездомних тварин-Фото 2

Цього року зйомки соціального календаря пройшли у Києві, разом із вихованцями Гостомельського притулку для тварин. 

Читай також:Галь Гадот розповіла, що стало для неї випробуванням під час зйомок "Чудо-жінки: 1984"  

MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ірина Білик та інші артисти об'єдналися заради бездомних тварин-Фото 3

«Проекту п'ять років. Ми розуміємо, який зараз складний час для кожного, і як важко сьогодні у зв'язку з пандемією думати не лише про своє здоров'я та збереження бізнесу, а й допомагати тим, хто без нас не може. Наше завдання – привернути увагу до проблеми безпритульних тварин та донести меседж необхідності допомоги притулкам, які не фінансуються ні бюджетними, ні грантовими організаціями»,— зазначає організатор та засновник проекту Олександра Малиновська.   

Календар побачить світ у грудні за підтримки видавництва Саміт-Книга. Усі виручені від продажу кошти підуть на розвиток та допомогу Гостомельському притулку для тварин, розташованому під Києвом.

MONATIK, DOROFEEVA, NK, Alekseev, Ірина Білик та інші артисти об'єдналися заради бездомних тварин-Фото 4

Придбати календарі можна буде у Києві з 25 грудня у книгарні СЯЙВО (вул. Велика Васильківська, 6) таБУКВА (вул. Богдана Хмельницького, 3-Б), а також інтернет-магазині https://sbook.com.ua

 

Статті на тему