UA
RU

Моніка Левінські розповіла, що найбільше шкодує напередодні виходу серіалу “Імпічмент” 

Редагувати переклад
Продовження проекту Райана Мерфі "Американська історія злочинів: Імпічмент" обіцяє бути однією з найкращих історій франшизи. 

Напередодні довгоочікуваного "Імпічменту" Райана Мерфі Моніка Левінські відповідає на кілька персональних питань. Майбутня драма, а точніше її новий сезон, зосереджений на найгучнішому політичному скандалі 1990-х років — романі президента Білла Клінтона зі своєю секретаркою, який негайно призвів до імпічменту. 

48-річна жінка, яка активно виступає проти буллінгу, яка стала продюсером сезону, розповіла про свою філософію та погляди в опитувальнику видання. Vanity Fair в четвер. 

Коли Левінські запитали про її найбільший страх, то жінка розгубилася і не змогла вибрати між величезним тарантулом і страхом померти на самоті. 

Що ж до її найбільшого жалю, Моніка зізналася, що це те, що деякі її рішення призвели до страждань інших. 

Моніка Левінські розповіла, про що найбільше шкодує напередодні виходу серіалу "Імпічмент" - Фото 1

Нагадуємо, що Левінські проходило стажування у Білому Домі, а роман із тепер уже 74-річним Клінтоном у неї розпочався у 1995 році. Про їхні стосунки стало відомо трьома роками пізніше після розслідування щодо зв'язку президента з іншою жінкою — Паулою Джонс. Ці події буквально змусили спалахнути вогнем праведного гніву усю американську націю. 

Клінтону оголосили імпічмент у грудні 1998 року за спробу приховати свої стосунки на стороні та зв'язок із Монікою Левінськи. У грудні 1999 року Сенат проголосував за зняття з Клінтона всіх звинувачень, дозволивши йому відслужити залишок другого терміну до кінця. 

Після тривалого періоду, коли Левінські перебувала поза увагою папараці, жінка стала антибуллінговим-захисником, запустивши у 2018 році кампанію #DefyTheName. 

Якщо повернутись назад до опитувальника журналу, то ситуацією, коли вона була змушена брехати, Левінські назвала 1998 рік. 

Що ж до історичної постаті, з якою жінка себе асоціює, вона без зайвих запобігань назвала себе. 

Читай також: Принц Чарльз вважає скандал його брата Ендрю, пов'язаний з педофілією, яка не вирішується

Найбільшим досягненням Левінскі вважає її спробу вижити, а також гумор та можливість відкривати своє серце. 

Моніка Левінські розповіла, про що найбільше шкодує напередодні виходу серіалу "Імпічмент" - Фото 2

Жінка жартома додала, що на другому місці однозначно її здатність збирати кубик Рубіка в 9 років. Але Моніка зізналася, що під "збирати" вона має на увазі вміння розібрати його, і знову скласти по кольорах. За це "здобуток" дівчинка отримала від батьків цукерок на 20 доларів. 

Насамперед, до “Імпічменту”, Левінськи вже доводилося повертатися до найважчого періоду у своєму житті під час документального фільму 2018 року “Роман Клінтона”. 

В есе для Vanity Fair жінка написала, що участь у фільмі змусило її визнати свою колишню поведінку, про яку вона шкодує, і якої вона соромиться. 

«Було багато-багато-багато моментів, коли я ставила під питання не лише своє рішення брати в цьому участь, а й свій здоровий глузд. Незважаючи на всі спроби захистити своє ментальне здоров'я, цей час все одно був непростим”. 

 

Статті на тему