UA
RU

Morphom про роботу з українськими артистами, сольну кар'єру та новорічну вечірку

Редагувати переклад
Незабаром про Morphom заговорять всі! 

Morphom про роботу з українськими артистами, сольну кар'єру та новорічну вечірку-Фото 1

— Розкажіть про проекти, якими зараз активно займаєтеся.

— Більшу частину студійного часу я роблю продакшн для артистів. Щоразу обіцяю собі перемістити пріоритети на користь свого проекту, але поки що це працює слабко: нести відповідальність перед іншими простіше, ніж ставити власні цілі. Цього року основна робота велася над спільними треками з Pianoboy, Vivienne Mort, Агонь та Пані Вальковою. Вдалося попрацювати з новими артистами із США, Білорусії, Казахстану та Росії. Однією зі значущих для мене стала робота над треком I believe in U для Джамали. І незабаром має вистрілити проект LAUD Влада Каращука.

— Яких сюрпризів від вас чекати шанувальникам у новому році?

— У новому році все кардинально зміниться: я почав записувати багато свого вокалу, і тепер треки стали схожими на пісні. Також ми приготували кліп і готуємось оприлюднити його на початку року. Україномовного матеріалу побільшає, а музика спроститься.

Читайте також: НОВИЙ РІК ПОЗА РАМОКАМИ: ГІД ПО НЕЗВИЧАЙНИХ СВЯТНИХ ВЕЧІРКАХ

— Де зараз черпаєте натхнення для написання нових треків?

— Люблю це питання. Поки що ніколи не відчував відсутності натхнення, бо черпати його не доводилося. Думаю, що це вроджене.

— У вас уже багато спільних проектів із різними українськими зірками. З ким мрієте ще попрацювати та чому? З України та серед зарубіжних виконавців.

- Мені подобається робити спільні треки. Артисти, з якими ми плануємо нові роботи, вони вже мої друзі. Заздалегідь я не хочу говорити, з ким саме — про все дізнаєтесь зовсім скоро.

— З чого складатиметься ваш сет на новорічній вечірці Телепорт?

— На Новий рік ми виступимо у складі двох людей: Романа Черенова та Ніла Тарасова. Половину нашої програми складуть вже перевірені треки, а в другій половині ми покажемо наші нові роботи та заразом перевіримо реакцію людей на новий матеріал. У мене великі ставки на нові треки, у них зібрано весь попередній досвід та трохи експериментів.

Фото: Juryj Stefanyak 

Статті на тему