UA
RU

Чоловік каже: Денис Реконвальд, співак та актор

Редагувати переклад
Денис Реконвальд, український співак, актор і танцюрист, відомий за фільмом «Давай, танцюй», нещодавно презентував пісню про самотність — «Сівий Місяць». А заразом погодився відповісти на наші запитання.

Чоловік каже: Денис Реконвальд, співак та актор-Фото 1

Що для вас означає поняття "нова маскулінність"?

Це поняття, що пропагує природність чоловіка. Нам не доводиться підлаштовуватися під давно застарілі канони, щоб отримати “потрібне, правильне” сприйняття суспільства. Вони стосуються зовнішності, характеру та поведінки. Тепер можна виглядати по-чоловічому, не одягаючи костюм або робочу робу, змінюючи колір волосся або проколюючи вуха. Завдяки новому сприйняттю, чоловік може по-іншому виражатись та показувати емоції. Нова маскулінність – це свобода, дана чоловікам.

Яким має бути «справжній чоловік»?

Справжній чоловік це не про зовнішній вигляд, а про якості. Чесність, порядність, сила духу є базовими принципами. Справжній чоловік – це про вчинки, про стримане слово, дане комусь, та про відповідальність.

У чому ілюзія сьогодення?

Зараз багато людей, у принципі, створюють замість життя її ілюзію. Думаю, це пов'язано із повсюдним зануренням у соцмережі. Тенденції диктують справжність, натуральність, але все ще залишаються ті, хто видає себе за зовсім іншу людину на фото та відео. Мабуть, з метою здаватися багатшими, крутішими. Публікують дорогі орендовані автомобілі, які видають за свої, ретушують себе та свою реальність. Я не засуджую, але моя філософія відрізняється. Мені подобається бути таким, яким я є, приймати все, як є, насолоджуватися своїм життям, поділяючи віртуальне та реальне.

Згадай, за яких обставин відчував ці емоції?

Щастя… нещодавно відчув, коли приніс свого цуценя-мальтіпу Ріккі додому.

Злість… відчуваю щоразу, коли бачу перший монтаж кліпу або перші відомості треку. Як правило, я завжди незадоволений результатом. Я сильно злюсь і одночасно переживаю в такі моменти. Ніяк не можу звикнути, що це тільки чернетка і будуть внесені ще редагування. Та й, мабуть, ніколи не звикну.

Почуття провини… було, коли забув про день народження подруги.

Жаль… відчуваю досить часто. До безхатченків, які жебракують на вулицях, до дорослих, які просять пару гривень на їжу, іноді просто прикриваючись цим, щоб зібрати гроші на алкоголь. Найчастіше це змішані почуття.

Популярність – це…

Можливість бути почутим безліччю людей, можливість змінювати світ. Є і ті, для кого це всього лише індикатор за допомогою якого людина стає самозакоханою та егоїстичною. Я спостерігав за такими проявами, що називаються зоряною хворобою.

Чоловік каже: Денис Реконвальд, співак та актор-Фото 2

Читайте також: ТРИ ТРЕНДОВІ ОБРАЗІ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ НОЧІ

Якими видами мистецтва цікавишся?

Мені подобається скульптура. Одне з найбільш творів, що запам'ятовуються, — статуя богині Нікі Самокрафійської, яка знаходиться в Парижі. Побачив її в Луврі і не могло очей відірвати. Вона містична, що викликає великий інтерес. Ще люблю інструментальну музику. Ліричні мелодії з фортепіано та зі скрипкою. Часто слухаю альбом Autumn Stories Фабріціо Патерліні. У ньому 14 треків, кожен із яких називається week c #1 по #14 - під щотижня осені.

Світом рухають технології. Як гадаєш, чого чекати у найближчому майбутньому?

Я нещодавно зрозумів, що живу в майбутньому, якого ми не могли собі уявити ще десять-п'ятнадцять років тому. Ну, просто, у мене в квартирі прибирає робот-пилосос, а посуд миє машина. Робота в більшості випадків стала автоматизованою і не вимагає фізичних зусиль від людини, крім того, як натискати на кнопки.
Ще згадується стартап Ілона Маска Neuralink, який передбачає у найближчому майбутньому терапію та телепатичне спілкування між людьми. Чесно, у мене це викликає захоплення та почуття страху одночасно. Я впевнений, що це можливо. І впевнений, що через якийсь час буде можливість за допомогою вбудованого чіпа виліковуватись від хвороб та передавати думки один одному без розмов. Головне з такими технологіями – не розгубити людські функції та не стати овочами чи машинами.

За допомогою яких технологій ти сам не відмовився б спростити своє життя?

Я хотів би мати машину, яка може літати, як у фільмі “П'ятий елемент” (посміхається.) Дуже чекаю, коли її вже створять.

І я б не відмовився від телепортуючої установки. Заліз у якусь кабіну, секунда, і ти вже в Майамі. Ну або хоча б мати можливість пересуватися блискавично містами в межах країни. Це спростило б гастрольне життя артистам.

Як зазвичай проходить твій день?

Дуже по-різному. Я сова, завжди пізно прокидаюся, бо вночі виявляється моя основна енергія — завжди щось дивлюся, аналізую, вигадую та пишу.
Вранці прокидаюся годині о 10-11, снідаю і годую свого цуценя, потім ми йдемо гуляти з ним. Далі — спорт та робота на студії.

Люблю прем'єрні дні, коли представляю нові пісні чи кліпи. Це завжди ефіри на радіо чи ТБ, інтерв'ю, насичений графік. розписаний за хвилинами. Нещодавно відбувся один із таких — презентація мого нового треку “Сивий місяць”. Важлива для мене робота, яка ознаменувала якесь обнулення. Я записав цей трек майже з одного дубля, за 5 хвилин. Він про самотню дівчину-планету, яка оступилася, якій самотньо і безвихідно. Ця пісня дзеркає всіх нас у різні періоди наших життів, і мене дзеркало. Вона повністю відповідає моєму внутрішньому стану зараз.

Денис Реконвальд

Читайте також: СПЕЦПРОЕКТ Colgate та Marie Claire #продовжуйусміхатися

На що звертаєш увагу, коли гуляєш вулицями міста?

Раніше я не часто гуляв, але з появою собаки це змінилося. Ріккі потрібно вигулювати щодня. Можна сказати, завдяки йому я почав дивитися на трохи іншими очима, по-новому. Почав помічати місця, яких раніше не бачив. Не повірите, але я багато разів проходив біля Ботанічного саду та особливої ​​уваги на нього не звертав. А зараз це одне з улюблених прогулянкових місць, яке я відкрив з Ріккі.

Без чого не уявляєш своє життя?

Зараз не уявляю себе без написання музики та виступів. Я залежимо від процесу створення музики. Серце починає битися частіше в момент, коли приходжу до студії та розумію, що зараз почну створювати історію, яка потрапить у вуха тисячам людей. Адже важливо потрапити не лише у вуха, а й у серця. Це дуже хвилюючий процес, власна магія.

Я обожнюю сцену та свого глядача. Завжди неймовірно почуваюся після хорошого концерту, після зустрічей з тисячами щасливих очей. Моє море енергії. Я їм, а вони мені: цим зарядом можна висвітлювати цілі мегаполіси. А віднедавна я ще й не можу уявити своє життя без цуценя. Як у “Маленькому Принці” – “Ми відповідаємо за тих, кого приручили”. Ось і я приручив, тепер не знаю, як до цього без нього без.

Читайте також: ТОП-5 ІДЕЙ ДЛЯ НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ ВІД HUAWEI

Статті на тему