UA
  RU

  Чоловік каже: Лаша Мдінарадзе, засновник бренду GUDU

  Редагувати переклад
  Ми поговорили з Лашею Мдинарадзе, засновником бренду GUDU та одним із найзагадковіших чоловіків світу моди, про те, чому маскулінність – це нав'язане поняття, а гроші – міряло успіху. 

  Чоловік каже: Лаша Мдинарадзе, фундатор бренду GUDU-Фото 1


  - Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

  — Я не розумію поняття «нової» чи «старої» маскулінності. Мені здається, що поняття «справжній чоловік» – це міф, який нам подарували кінематограф та книги. Це нав'язаний образ, від якого незатишно як самим чоловікам, так і жінкам, що знаходяться поруч із ними. Це таке ж нав'язане поняття, як «жінка та кухня». Сьогодні світ стає все більш відкритим і кожен сам має право вибирати свій життєвий шлях та зовнішній вигляд.


  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ЄВГЕН ФІЛАТОВ

  — Які життєві уроки дали вам батьки?

  — Головний та єдиний урок – за всі свої вчинки відповідаю лише я один, ніхто не може бути відповідальним за вчинки іншої людини.


  — У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

  — У мене є відчуття, що я зараз перебуваю в такому моменті. Є життя, яке в мене було до цього, і щось захоплююче буде точно після.

  Чоловік каже: Лаша Мдинарадзе, фундатор бренду GUDU-Фото 2  — Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

  — Мене драйвлять люди – їхній успіх, досвід і навіть удача. Приклади інших подекуди показують тобі, що всі рамки тільки у нас у голові і треба завжди йти вперед, незважаючи ні на що.


  — Як ви думаєте, ви вже знайшли себе?

  — Сучасний світ настільки швидкий і багатогранний, що тільки-но ми подумаємо, що знайшли своє покликання – він запропонує нам щось нове. Мені ще дуже хочеться себе спробувати.

  — Якими критеріями ви міряєте успіх?


  — звучатиме банально, але грошима.

  Чоловік каже: Лаша Мдинарадзе, фундатор бренду GUDU-Фото 3

  - Як виглядає ваш стандартний день?

  — Я прокидаюся близько 6-ї ранку – роблю розтяжку і бігаю, снідаю, а потім обов'язково йду пішки з дому в офіс (з Подолу на Московську). До мого приходу команда вже готує парочку макетів, а це означає, що замість фрази «Доброго ранку» на мене сипиться безліч уточнюючих питань (Сміється). День у студії завжди пролітає непомітно, особливо коли йде робота над новою колекцією. GUDU – це поєднання точного крою, в якому важливий кожен міліметр, та великої кількості ручної роботи, через що я постійно маю бути з командою. Я сам часто працюю руками, мені важливо самому розуміти, як відбувається той чи інший процес. До кінця дня мені знову потрібна активність, тож у бік Подолу люблю йти вже через парк. Часто зустрічаюсь із друзями – це допомагає перезарядити батареї.

  Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ДИЗАЙНЕР МАКС ШКІНДЕР

  — Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

  - Скупий. І це стосується найрізноманітніших життєвих ситуацій. Потрібно вміти та вчитися віддавати – і емоції, і ресурси, і кохання, і час.

  — Чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

  - Від маминих овочевих котлеток.

  Статті на тему