UA
RU

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod

Редагувати переклад
Сьогодні героєм нашої рубрики "Чоловік говорить" стала особлива людина - продюсер, музикант та артист, відомий як Cape Cod, - Максим Сікаленко. Ми дізналися у Максима, як виглядає його стандартний день і запитали про те, яким він уявляє собі "справжнього чоловіка" зразка 2020 року. 

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod-Фото 1

- Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

— Поняття «класичної маскулінності», як на мене, давно минулося.

Я був вихований у сім'ї, в якій була присутня атмосфера поваги та взаємодопомоги один одному, де кожен виконував певну роль, і це працювало як єдиний організм. І я виріс із набором всіх еталонних якостей «справжнього чоловіка» — відсутністю емоційності, яка не дуже комунікативна і домінує у прийнятті рішень. З віком гострі кути стали згладжуватися і прийшло розуміння, що без діалогу та компромісів тривалі стосунки неможливі.

Тому для мене справжній чоловік — це, швидше, про усвідомлення та важливість компромісів у відносинах, прийняття рішень у союзі з партнером. І, звісно ж, підтримка.

Я з юності дотримуюсь ліберальної позиції про те, що кожен вільний самовиражатися, як забажає, якщо це не порушує чинне законодавство. У всьому іншому – feeling free.

Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ТАНЦЬОР ІГОР ГЕЛУНЕНКО

— Які життєві уроки дали вам батьки?

— Основне – працьовитість. Мій батько працює перукарем уже 45 років. І це для мене приклад того, що тільки завзята і щоденна праця допоможе тобі досягти тих цілей, які ти перед собою ставиш.

І взаємна повага до партнера, яка є одним із фундаментів у відносинах.

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod-Фото 2

— У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

— Вони відбуваються іноді – десь глобально, десь локально. З останніх – звільнення з роботи у віці 30 років та вибір рішення присвятити своє життя виключно музиці. Робити такі доленосні кроки з віком все складніше, і спочатку ти постійно сумніваєшся, чи правильно вчинив. Але зараз я максимально вдячний долі та рідним, які підтримали мене у цьому рішенні, і не шкодую жодної секунди.

— Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

— Сім'я та люди. І нові форми в тому, що вже довго існує – музиці, кінематографі, образотворчому мистецтві та моді.

— Як ви думаєте, ви вже знайшли себе?

— Основні принципи, якими я керуюсь, були сформовані ще у віці 20 років – нічого не боятися, ніколи не зраджувати і завжди тримати своє слово. Так дію я, і того ж чекаю від людей, із якими взаємодію. Але якщо в юності ці принципи були загорнуті в крайній максималізм, то чим старшим стаєш, тим більше лояльно і спокійно ставишся до того, що відбувається.

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod-Фото 3

— Якими критеріями ви міряєте успіх?

— Для мене еталонного обсягу успіху не існує – це може бути як успішно приготовлена ​​страва в домашніх умовах, так і той факт, що твою пісню беруть у серіал Beverly Hills. Найважливіше — ставити собі кілька рівнів завдань, яких досягаєш. Мікроуспіх мотивує та драйвить на шляху до великого успіху.

Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: СЕРГІЙ БАБКІН

- Як виглядає ваш стандартний день?

— Після того, як прокидаюся, годую домашніх тварин і наводжу себе гаразд. Далі — йду на вигул із собакою, доки наречена готує сніданок (або навпаки). І по можливості вирушаю за кавою. Якщо чесно, дуже люблю ритуал походу за кавою. Хоча і є можливість приготувати його самому вдома, але сам факт прогулянки туди й назад - це невелика медитація і внутрішній профіт. А далі сідаю в студію і до вечора працюю – займаюся новими піснями або роблю музику для реклами. Увечері збираємось усім сімейством і дивимося нові серіали чи фільми – все максимально просто.

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod-Фото 4

- Які якості у партнері для вас важливі?

— Підтримка та кохання на першому місці. Ще взаємоповага, спільний вайб та вміння слухати та чути.

— Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

— Найімовірніше, нещирий.

Чоловік каже: Максим Сікаленко, Cape Cod-Фото 5

— Чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

- Від внутрішньої свободи.

Фотограф: Світлана Вершина

Статті на тему