UA
RU

Чоловік каже: Сергій Бабкін

Редагувати переклад
В інтерв'ю для рубрики "Чоловік каже" артист, музикант та актор Сергій Бабкін розповів про те, чому головне в людині - душа, про небажання гнатися за успіхом та мрії знятися з Бредом Піттом в одному фільмі. 

Чоловік каже: Сергій Бабкін-Фото 1

- Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

— У моєму розумінні справжній чоловік – це зовсім не про зовнішні форми, не про загальноприйняті шаблони та стандарти чоловіків. Це насамперед нутро. Він може бути фізично слабким, навіть беззахисним, вразливим, але «чоловіче» – це ставлення до людей, життя. Це увага, культура поведінки, турбота, честь, гідність, повага до себе та людей. Це дбайливе ставлення до дітей, до своєї коханої, допомога, присутність поруч будь-якої хвилини: у важку, легку, неважливо, яку. Це про те, щоб бути корисним та підтримувати.

Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ДАНИЛА ХОМУТОВСЬКИЙ

– Які життєві уроки дали вам батьки?

- Найголовніше, чого мене навчила мама, - все можна робити своїми руками. Не треба чекати на когось чи чогось для досягнення тієї мети, яку собі вигадав. Ти можеш зробити все сам. Батьки вчили захищати слабких, поважати дорослих, бути акуратним, стежити, як ти виглядаєш. Вони прищепили мені смак, любов до всього гарного.

– У вас був поворотний момент, після якого можна ділити життя на «до» та «після»?

— Було два поворотні моменти: музичний, пов'язаний із професією, і другий, пов'язаний із особистим життям. Перше – це зустріч із Андрієм Запорожцем у ліцеї мистецтв, куди я прийшов навчатися у старші класи. Другий вважаю просто доленосним, з цього моменту розпочалося моє нове життя, до цього було інше – це все, що було до зустрічі зі Сніжаною.

Чоловік каже: Сергій Бабкін-Фото 2

– Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

— Відчуття та знання того, що ми незвичайні, цікаві, самобутні, часто дивні, можливо, не зовсім зрозумілі. Але це чудово розгадувати. Ми живі, чесні та справжні. Я б не говорив цього, якби не чув відгуки та фідбеки від людей, з якими я зустрічаюся, від знайомих та не знайомих. Це ядро, що горить світлом, яке неможливо пояснити. Це сплетіння фарб, яким складно назвати. Драйвіт віра в нас, у себе, у те, що ми робимо, куди вкладаємо любов, душу, себе повністю. Ми рухаємось у правильному напрямку – кожен крок тому доказ. Це дуже підбадьорює, піднімає до хмар.

Читайте також: 8 НЕПРОСТІ ПИТАННЯ СЕРГІЮ БАБКІНУ ВІД ЧОЛОВІКА СНІЖАНІ

- Як ви думаєте, ви вже знайшли себе?

— Я вважаю, що життя – це загадка, таємниця, шифри, коди, паролі, пазли, це дуже складно. Але при цьому неймовірно цікаво жити, шукати, радіти, як дитина коли щось знаходиш.

Ми всі діти, росте тільки наше тіло, шкіра розтягується, старіє, але найголовніше, що є у кожному з нас – це душа. Вона залишається незмінною, ніколи не старіє, ніколи не дорослішає, адже той потік інформації, який у ній є, лише збільшується.

Навіть якщо нам здається, що ми знайшли себе, це нам здається. Ми навіть не можемо уявити, якими можемо бути. Для того, щоб до цього наблизиться, потрібно бути абсолютно відкритим, не затиснутим, не закомплексованим, розкритим навстіж. Тільки тоді світ входить у тебе легко, проникає без натяку на фільтри, змінює, дає щось, розповідає та підказує.

Я живу зараз, і це мені подобається. Максимально намагаюся чути те, що відбувається, бачити це, відчувати, радіти цьому та насолоджуватися. Я щаслива людина, адже відчуваю, що корисна людям, потрібна, точно це знаю. Життя дане нам для того, щоб «зрозуміти». Але не треба ставити запитання – «що зрозуміти?» У нас може бути ціле життя для пошуку такої відповіді.

Чоловік каже: Сергій Бабкін-Фото 3

– Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

— Саме слово «успіх» для мене видається дуже мінливим, хитким, нестабільним. Я не став би триматися за нього. Слово «визнання» набагато приємніше для мене, а про успіх я ніколи, чесно вам зізнаюся, не замислююся. Завжди насолоджуюся процесом, творчістю, коли щось виходить – я задоволений і дуже радий. Тоді цим хочеться поділитись. І якщо бачу, що ще комусь це подобається, то я щасливий! Я знаю людей, які, пізнавши успіх, змінювалися не на краще. Може, це мене й насторожує, змушує цуратися цього слова.

Читайте також: ЧОЛОВІК КАЖЕ: ЄВГЕН ХМАРА

– Який вигляд має ваш стандартний день?

— Мені здається, що на цей час мій стандартний день дуже схожий на дні всіх людей нашої країни. Починається він із самого ранку: я прокидаюся о 5:30, збираюся і виїжджаю, роблю велопрогулянку завдовжки 15-20 км через ліс, де займаюся йогою. Потім я купаюся в джерелі та йду додому. Поки сім'я спить, роблю всім теплу воду з лимоном, бужу дітей. Потім займаюся Єлисеєм – ми снідаємо, граємось. Після – побутові справи, їздимо за покупками. Потім я займаюсь музикою. Ми весь час у нашій рутині, яка приносить кайф кожному.

Чоловік каже: Сергій Бабкін-Фото 4

- Які якості у партнері для вас важливі?

— Відданість, вірність, співпереживання, кохання, щирість, довіра.

- Яка людина ніколи не буде з вами поряд?

— Жадібний, нахабний, жадібний, лицемірний, вульгарний, меркантильний, заздрісний, жорстокий.

- Від чого б ви не відмовилися ні за що на світі?

— Якби була пропозиція – зміниться зі Сніжкою на день тілами, або стати дитиною, як Єлисей, теж на день, я не відмовився б ні за що. (Сміється). Або змотатися в майбутнє - років на 300 вперед, від такого я теж ніколи не відмовився б! А ще якщо якимось чином можна було опинитися на такій самій планеті, як Земля, у нашій галактиці, де є життя – побути там хоча б хвилин. (Посміхається). Ще ніколи на світі не відмовився б знятися у фільмі з Бредом Піттом, записати пісню з Томом Йорком, БГ, Оленою Федоровою.

Статті на тему