UA
RU

Чоловік каже: Вадим Яцун, медійний фотограф

Редагувати переклад
Медійний фотограф Вадим Яцун, переможець європейського конкурсу Professional Photographer of the Year 2020 у категорії "Fashion", дав відповіді на питання рубрики Marie Claire.

Вадим Яцун

Що для вас означає поняття "нова маскулінність"? Яким має бути «справжній чоловік»?

Я належу до того числа людей, які цінують гармонійність! Дуже тішуся з тим фактом, що настає той час, коли люди з різною манерою поведінки, різним стилем і різним способом самовираження мають можливість жити, бути зрозумілими, бути коханими. Мені подобаються нові чоловічі тренди, які сміливо входять у масу – чоловічий яскравий манікюр, сміливі фарбування, зрештою навіть макіяж! Головне у цьому цілісність особистості, хто визначає цю цілісність і є нормою, що ні. Питання риторичне, але знаю одне, що той, хто сміливо надягає сьогодні шифонову блузу з елегантним бантиком і робить це тому, що так відчуває, а не заради хайпа, однозначно не викличе питання у адекватних людей (виняток становлять лише пітекантропи, що одягають шкарпетки під гумові тапки). ).
Словосполучення «справжній чоловік» у класичному його розумінні — це скріпи, і, як мені здається, на передній план зараз виходить поняття особистості та загальнолюдських якостей. Ти чи яскравий, цікавий, непересічний чи просто скромний, добрий, добрий, чесний, відкритий. А чи буде на тобі сіренька худорлявість і чорні джинсики або ж нереальний комбінезон «вирви очей» кольору з манікюром у тон цибулі, це швидше зараз стає не так важливо. Хоча, якби я був людиною з другого прикладу, я вибирав би район для життя…. З огляду на яку країну поки що ми живемо… на жаль.

Які життєві уроки дали вам батьки?

Мені неможливо пощастило з батьками. Вони завжди вчили мене прощати і не тримати зла, бути відкритою і активною людиною. Батьки ніколи не нав'язували мені своїх поглядів на те, що мені потрібно робити і в мене завжди був вибір. Якщо я хотів займатися музикою, я займався і мене підтримували. І це при тому, що я з промислового міста і нікого, хто займався творчістю серед рідних, не було! І головна якість, яка є у моїх рідних, — це оптимізм, щоб не сталося, як би не було. Жити треба сьогодні і радіти дрібницям!

Що найбільше вас драйвіт: у житті, роботі, стосунках?

Це винятково творчість та амбіції! Я «наркоман» у сенсі створення чогось нового та отримання нових навичок! Я дуже залежимо від любові публіки та оцінки моєї творчості. Мені вкрай необхідне схвалення та здорова критика. Кожна нова ідея зйомки — це сенс жити на найближчі кілька місяців, починаючи від процесу розробки ідеї, створення розкадрування, збору команди, процесу зйомки, ретуші, закінчуючи збором лайків в інстаграмі під постом із публікацією, я все це дуже люблю. Радий, що в мене є глядач, і я роблю це для себе і для нього! Та сама історія і у відносинах. Давно зрозумів, що можу бути з кимось, якщо ми створюємо щось разом. Інакше є ризик втратити спільні інтереси, і я повністю піду в свою роботу і рано чи пізно все ризикує розсипатися!

Як вам здається, ви знайшли себе?

Безперечно ТАК! Парадокс у тому, що я знайшов себе, коли займався музикою, а потім, коли почав займатися фото, я знайшов ще раз не втрачаючи попереднього себе! Мені здається, я не мав моменту, коли я втрачав внутрішній компас. Це абсолютно не означає, що я спокійний як удав. Я постійно переживаю і турбуюся про кожен новий крок і про нові рубежі. Не можна просто чекати, що в якийсь день ти візьмеш і знайдеш себе сидячи на ліжку. Тільки дії допоможуть зрозуміти тобі в тій ти точці зараз, чи ти робиш, чи на тому рівні, якого хочеш!

Якими критеріями ви вимірюєте успіх?

Успіх надто миттєве поняття! Сьогодні ти на обкладинці журналів і цікавий для всіх, а завтра вже нові герої! Успіх для мене – це стабільність результату. Величезний успіх утримувати планку. Тут важливо не перегоріти, тому що в нескінченних перегонах під назвою «перемогти самого себе» можна втратити задоволення від процесу і потрапити в середовище стресу та страху, а в цьому стані навряд чи вдасться створити щось гідне!

Вадим Яцун 1

Які якості у партнері для вас важливі?

Мудрість та виваженість рішень! Безумовно важлива зовнішність, секс, достаток, сім'я та інші плюшки. У житті кожної пари наступають реально складні моменти вибудовування особистих кордонів, пошуку спільних інтересів і в цей момент ніякий розривний секс не здатний зробити тебе щасливим! Я можу рубати з плеча і йти, ось тут потрібна мудрість партнера, який здатний достукатися і пояснити, як важливо вміти триматися разом і боротися за стосунки.

Яка людина ніколи не буде поруч з вами?

Я дуже погано переносжу тяжких людей. Для мене важливою є легкість: у прийнятті рішень, у діях. Це так круто, коли людина може легко лавірувати у компанії та ситуації, відчувати атмосферу, вміє підтримати словом у потрібний момент! Мені в роботі доводиться співпрацювати з різними людьми і коли трапляється клієнт із важким характером, то я за годину встигаю втомитися, як за десять.

Читайте також: ТОП-5 ІДЕЙ ДЛЯ НОВОРІЧНИХ ПОДАРУНКІВ ВІД HUAWEI

Статті на тему