UA
  RU

  Музичний тиждень: нові треки січня

  Оскільки погода не може порадувати нас зимовим настроєм, нові треки від відомих виконавців зроблять це.
  
  Музичний тиждень: нові треки січня-Фото 1

  Початок року знаменується не лише початком нового життя, а й чудовими хітами, які закордонні виконавці підготували для меломанів. Тим більше, що в п'ятницю просто потрібна доза хорошої заводної музики.


  "Finesse (Remix)" by Bruno Mars feat. Cardi B

  Заводний трек, якого неможливо всидіти за своїм робочим місцем. Несподіваний дме Bruno Mars і Cardi B створили роботу, яка гідна займати перші місця у всіх музичних чартах.


  "Party Here" by Octavian

  Один із висхідних зірок починає свій рік із випуску нового треку. Він чергує реп і напівспів і це стає хітом. Відео також вражає з огляду на те, що на його зйомку було закладено бюджет у розмірі 68 доларів США.

  "All the Stars" by Kendrick Lamar and SZA


  Колаборація Kendrick та SZA не може не тішити. Тим більше, це перший сингл із офіційного саундтреку до фільму «Чорна пантера», який Ламар спільно продюсує.

  Читайте також:ВІДЕО ДНЯ: КЛІП BRUNETTES SHOOT BLONDES НА ПІСНЮ “HIPS”

  "Just for Us" by Francis and the Lights  Легкий трек, який можна слухати на репіті. Francis and the Lights несподівано випустив свій другий альбом, до якого увійшов цей оптимістичний сингл. Це ідеальне продовження його робіт, "Friends" з Бон Івер у 2016 році та "May I Have This Dance" з шансом "Репер" у 2017 році.

  God Save Our Young Blood by BØRNS feat. Lana Del Rey


  BØRNS і Del Rey - це дме, який вразив нас з перших нот. Їхні голоси чудово поєднуються з цим мрійливим новим треком, який з'являється у новому альбомі BØRNS.

  Читайте також: ЕМІНЕМ ПРЕЗЕНТУВАВ КЛІП НА ПІСНЮ З БЕЙОНСЕ

  "Grown" by Chloe x Halle


  "Watch out world, I'm grown now" - відмінна мантра для початку нового року. Проста та заводна пісня, яка має оселитися у вашому плейлисті.

  "Phone" by Smokepurpp feat. Nav

  Двоє виконавців – прориви хіп-хопу у 2017 році. Хлопці з Майамі, а один із них протеже The Weeknd – з'єднуються для нового треку, який качає.

  Статті на тему