Edit page title На хлопця Кайлі Дженнер подали до суду після трагедії на Astroworld 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про На хлопця Кайлі Дженнер подали до суду після трагедії на Astroworld – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

На хлопця Кайлі Дженнер подали до суду після трагедії на Astroworld 

Редагувати переклад
Останній концерт репера Тревіса Скотта пройшов не так, як хотілося б самому виконавцю. 

На хлопця Кайлі Дженнер подали до суду після трагедії на Astroworld.

Сім'я 14-річного підлітка, якого було вбито на крайньому виступі Тревіса Скотта, подала до суду на репера та організаторів Astroworld з метою стягнути 1 мільйон доларів після трагедії. 

Учень старшої школи був одним із наймолодших із 10 постраждалих після того хаосу, який відбувся на концерті хлопця Кайлі Дженнер у Техасі 5 листопада. 

Батька хлопця звинувачують репера та організаторів у “грубій недбалості” та “безрозсудному зневазі” безпекою їхнього сина, що призвело до його загибелі. 

“Біль від втрати нашого сина Джона, який не прийшов додому живим після такої події, не можна описати. Він був гарним молодим чоловіком, який просто хотів насолодитися своїм першим концертом разом із друзями, з якими він цінував щохвилини проведеного часу”, — заявив батько загиблого хлопця. 

Батьки заявляють, що мета їхнього позову — переконатися, що подібного більше ніколи і ніде не станеться. 

«Ніхто не повинен відчувати такий біль після втрати коханої людини, яка вирушила на живий виступ. Немає жодного виправдання погано організованої системі фан-зони, відсутності втручання, які й спричинили трагічні смерті нашого сина та 9 інших людей, які були випадково поранені”. 

На хлопця Кайлі Дженнер подали до суду після трагедії на Astroworld.

SANTA MONICA, CALIFORNIA — AUGUST 27: Travis Scott і Kylie Jenner attend the Premiere of Netflix's "Travis Scott: Look Mom I Can Fly" на Barker Hangar on August 27, 2019 в Santa Monica, California. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)

Позов спрямований на те, щоб притягнути організаторів до відповідальності за «нездатність надати адекватний персонал служби безпеки для здійснення заходів щодо стримування масових заворушень, належних барикад та ненадання достатньої кількості невідкладної медичної допомоги». 

Читай також:Легенда модного будинку Louis Vuitton: Помер дизайнер Вірджіл Абло

Подібний позов був поданий батьками іншого постраждалого. 

Адвокат обох сімей зазначив, що ніхто не має вмирати під час концерту. 

«Ми продовжуємо підтримувати і допомагати місцевій владі в їхньому поточному розслідуванні, щоб і фанати, які були присутні, і їхні сім'ї могли отримати відповіді, яких вони хочуть і заслуговують, і ми розглянемо всі юридичні питання у належний час», — продовжив адвокат. 

Нові судові розслідування — лише кілька випадків із 150 провадження, організованих 600 людьми, які стверджують, що вони постраждали на Astroworld. 

Минулого тижня 282 жертви концерту подали позов на 2 мільярди доларів проти Скотта, Дрейка, Live Nation, Apple Music та арени NRG Stadium, де і стався трагічний випадок, зазначивши, що організатори надто заощадили на заходах безпеки, що призвело до драми.  

Статті на тему