UA
RU

Напруга наростає: Принц Гаррі все більше віддаляється від сім'ї - причини та наслідки 

Редагувати переклад
Холодність у відносинах між членами королівської сім'ї стає небезпечною. 

Напруга наростає: Принц Гаррі все більше віддаляється від сім'ї - причини та наслідки -Фото 1

Принцу Гаррі було відмовлено у можливості взяти участь у церемонії до Дня пам'яті у Великій Британії навіть у символічному сенсі. 36-річний герцог Сасекський особисто попросив дозволу у Букінгемського палацу покласти вінок до Кенотафа на День пам'яті, але його прохання було незабаром відхилено. 

Як пишеться газета неділя Час пропозиція Гаррі не була прийнята через те, що він не є офіційним представником монархії. Королеву не повідомили про плани її онуків та його бажання. 

Можна лише припустити, як болісно сприйняв цей удар Гаррі, який сам прослужив в армії 10 років. За цей час юнакові вдалося отримати ранг капітана, зробити дві місії до Афганістану, а також створити організацію Ігри непокорених. Це міжнародні змагання, у яких беруть участь колишні військові, які зазнали під час служби травми. 

Відповідно до біографії герцогів Сасекських "Знабуваючи свободу", Гаррі був скорботний через те, що його позбавили всіх військових титулів раніше цього року. Подібні заходи також стали частиною "покарання" для Гаррі, який вирішив виключити себе з членів британської королівської родини, переїхавши до Каліфорнії зі своєю дружиною Меган. Маркл та сином Арчі. 

І ось ми спостерігаємо за тим, як росте розкол між принцом Гаррі та іншими членами Корони. Герцог Кембриджський Вільям і принц Чарльз обидва відвідали урочистість, і віддали свою шану загиблим військовим. 

У свою чергу Гаррі та Маркл поклали квіти та вінок на Національному цвинтарі Лос-Анджелеса у неділю. Пара зупинилася біля двох могил. Обидві належать невідомим солдатам, один із яких був членом Королівської артилерії Канади, а другий - пілотом Королівських повітряних сил Австралії. 

Напруга наростає: Принц Гаррі все більше віддаляється від сім'ї - причини та наслідки -Фото 2

Гаррі, який уперше поклав вінок у Кентофа, який є британською відповідністю могилі невідомого солдата, у 2009 році. У подкасті Розсекречено принц Гаррі висловив свої почуття щодо Дня Пам'яті. 

“Це момент поваги та надії. Я приколов мак (символ Дня пам'яті), щоб відсвяткувати хоробрість та цілеспрямованість наших ветеранів. Коли я віддаю честь, коли покладу вінок, коли я стою на параді, то згадую саме цих людей і такі моменти. Служба - це те, що відбувається в хаосі та тиші. Те, що відбувається у темряві, коли люди не бачать. Це те, що трапляється на полі бою. Це все про те, як ми виконуємо наш обов'язок як солдати. Для мене як для батька і чоловіка і людини це все про те, як ми підтримуємо наші цінності в кожному аспекті наших життів”.  

Статті на тему