Edit page title Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проект "Поговори зі мною"
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Національна гаряча лінія для дітей та молоді Lа Strada презентує соціальний проект «Поговори зі мною»

Редагувати переклад

Головне завдання проекту — донести, що дитині є куди звернутися за психологічною та юридичною допомогою.

Проект створінь за ідеєю Do_communications agency та участі медійних героїв і героїнь лінії для дітей та молоді з надання психологічної підтримки та питань захисту прав дітей та підлітків, роботу якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна».

Національна гаряча лінія для дітей та молоді La Strada презентує соціальний проект «Поговори зі мною»-Фото 1

Дитині є з ким поговорити про переживання, про труднощі, звичайні речі чи страшні життєві ситуації.

«Поговори зі мною» - це проста телефонна розмова, де точно почують адресата чи адресатку, де розділяти страх, де заспокоювати і робити все можливе, щоб допомогти, не залишитися на самоті в складну хвилину!

Достатньо набрати номер 116111або 0 800 500 225, або написати в Інстаграм @childhotline_uaчи Телеграм @CHL116111(всі дзвінки безкоштовні та анонімні).

До війни ми готували масштабну фотовиставку із медійними героями. Нас підтримали люди з великим серцем, що переймаються проблемами дітей. Ми хотіли розповісти, що є з ким поговорити про булінг у школі, про зварювання з батьками, про алкоголь та наркотики, про секс. Ми хотіли вберегти від суїциду та поділитися любов'ю та теплом… Наразі наша життя змінилася, змінилися наші мрії, бажання, змінилися наші діти, змінилися проблеми та страхи наших дітей. Наразі і дзвінків побільшало. Гаряча лінія стала працювати цілодобово. Ми говоримо з дітьми — ПРО ВІЙНУ, ПРО СТРАХ, ПРО ЗАЛИШЕНІ ДОМІВКИ, ПРО ДРУЗІВ ТА ПІДРУГ. ПРО СТРАШНІ та ПРОСТІ РЕЧІ.

«Зйомки проекту відбувалися протягом 4 днів ще у тихому мирному Києві. Фотограф проекту Роман Єременко знімав медійних героїв та героїнь у різних місцях Києва: на станціях метро, ​​на подвір'ї школи, спортивних майданчиках, у залі театру, на проїзних вулицях міста і т д. Ті, що ми звикли бачити щодня не тільки ми, а й наші діти… Завдяки героям фотопроекту, ми спробували показати, що за номером телефону з рекламного банеру кожну дитину, підлітка точно почують, — розповідають організатори проекту, - кажуть організатори проекту.

 

Національна гаряча лінія для дітей та молоді La Strada презентує соціальний проект «Поговори зі мною»-Фото 2
 
Національна гаряча лінія для дітей та молоді La Strada презентує соціальний проект «Поговори зі мною»-Фото 3
 
Національна гаряча лінія для дітей та молоді La Strada презентує соціальний проект «Поговори зі мною»-Фото 4

Національна гаряча лінія для дітей та молоді функціонує в Україні з 2013 р. Роботу гарячої лінії забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна», яка розпочала свою діяльність ще у далекому 1997р. Підтримка дітей та тінейджерів, їх захист — основна місія Національної гарячої лінії для дітей та молоді. У 2020р. гаряча лінія отримала майже 100 000 звернень від дітей та підлітків з різних куточків України, а в 2021 році таких звернень вже було майже 120 000. Такі показники вказують на затребуваність цього ресурсу допомоги, особливо серед тінейджерів. Адже, переважна кількість звернень надходить від дітей віком 13-17 років.

Щодня консультанти та консультантки Національної гарячої лінії надають свою підтримку, розуміння, допомогу сотням дітей, підлітків, студентів та студенток. І нам дуже цінно і важливо запитати у кожного та кожної: «ЯК ТІ?

Статті на тему