UA
  RU

  НЕМОВЧІ: Спецпроект зимового номера Marie Claire

  Редагувати переклад
  Спецпроект зимового номера Marie Claire (що було реалізовано за підтримки компанії AVON) НЕМОВЧІ присвячений темі сімейного насильства. 

  НЕМОВЧІ: Спецпроект зимового номера Marie Claire-Фото 1

  Ми долучили найкращих фахівців з цієї теми, попросили детально розповісти яким може бути вихід у людей, з якими трапилося сімейне насильство. А герой обкладинки Макс Барських відкрив свою непросту життєву історію.

  У цьому номері нам хотілося б стати ближчими до читачів. Тому ми багато говоримо про близькість. Зокрема, як можна бути ближче до людей, з якими через різні обставини ми не можемо бути соціально близькими – тобто про безбар'єрність у спілкуванні.

  Проводимо справжнє fashion-занурення у царині українських традиційних технік ручної майстерності, та їх використання сучасними дизайнерами – бо хіба можна бути ще ближче до культурних витоків.

  Читайте також: Пам'ятка для власниць чутливої ​​шкіри: як діагностувати, доглядати та не нашкодити

  З Мариною Абрамович розмірковуємо про контемпорарі арт, який наблизився впритул до пересічної людини та дає їй змогу бути співавтором. А також за традицією у нашому фокусі уваги – головні тренди fashion і beauty індустрії.

  Статті на тему