UA
RU

Несподівані секс-поради від знаменитостей

Редагувати переклад
Вони люблять розповідати про це, а ми любимо про це слухати.
Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 1

Хлої Кардашьян

«Брудні слівця в ліжку – це обов'язково! Якщо мій хлопець мовчить, я не надто натхненна. Як мені зрозуміти, чи подобається йому зі мною чи ні? І навіть неважливо, що саме він каже, аби тільки не мовчав. Ставайте голосніше під час сексу - це так сексуально!

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 2

Шеріл Коул

«Мені здається, що чоловіків під час сексу більше заводить прискорене глибоке дихання, а не гучний крик. Ви ж не берете участі у зйомках порно-фільму!»

Читайте також: ДОДАМО ПЕРЧИНКИ: СЕКС-ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ РІЗНООБРАЗИТИ ІНТИМНЕ ЖИТТЯ

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 3

Джада Пінкетт-Сміт

«Подумайте про неочевидні місця для сексу. Чи має він допуск до офісу в неробочий час? Влаштуйте фантастичне побачення. Прикиньтеся його секретаркою! Будьте винахідливими. Ви у домі подружки на вечірці? До послуг гостей ванна або кімната для гостей. Ніщо так не розпалює пристрасть, як нова ситуація».

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 4

Емі Полер

«Намагайтеся не імітувати оргазм. Я знаю, що ви втомилися/нервуєтесь/хочете догодити/не знаєте, як отримати задоволення. Просто розслабтеся і отримайте своє, скільки часу на цій піде. Бог покарав нас задарма імітувати оргазм, але ви повинні показати йому, хто бос у ліжку та отримати оргазм».

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 5

Крістен Стюарт

«Я люблю, як пахне чоловік, а він має любити мій запах. Я не намагаюся змити свій природний аромат, адже він є частиною мене, а отже, частиною тієї людини, яку вона любить».

Читайте також: ДЕЛІКАТНЕ ПИТАННЯ: РОЗВІНЧУЄМО МІФИ ПРО ЖІНОЧУ СЕКСУАЛЬНІСТЬ

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 6

Олівія Манн

«Я знаю, що багатьом важко говорити різні «брудні слівця» під час сексу. Вони не знають, що сказати, з чого почати та як закінчити. Спочатку їм здається, що вони звучать дуже безглуздо. Можливо так і є. Але повірте мені, що цей досвід дуже важливий для ваших сексуальних стосунків». 

Несподівані секс-поради від знаменитостей-Фото 7

Рашида Джонс

«Я вважаю, що секс із колишнім — хороша ідея, якщо ви більше не бачитиметеся і телефонуватимете. Якщо після ночі ви будете мати надію на продовження або знову закохаєтеся, то ви все зіпсували. Сприймайте секс із ексом, як незакінчену справу або спосіб довести, що ви багато чого навчилися за час розлучення».

Джерела фото: instagram.com/khloekardashian, instagram.com/cherylofficial, instagram.com/jadapinkettsmiith, instagram.com/amypoehler_unofficial, instagram.com/xkrristen.jstewart, instagram.com/oliviamunn, instagram.com/ra

Статті на тему