UA
  RU

  Netflix екранізує антиутопію Джорджа Орвелла

  Редагувати переклад
  Не може не тішити, що книжкових екранізацій стає дедалі більше!

  Netflix екранізує антиутопію Джорджа Орвелла

  Стрімінговий сервіс Netflix екранізує антиутопію Джорджа Оруелла «Скотний двір», а режисером та продюсером адаптації стане Енді Серкіс.

  Актор, відомий широкій аудиторії за ролі Голлума із «Володаря кілець», хотів адаптувати повість-притчу ще у 2012 році, але компанія викупила права тільки зараз. Режисер і продюсери шукають сценариста, який адаптує оригінальну повість під формат повнометражного фільму, але ми все ж таки припускаємо, що екранізація буде зроблена у вигляді серіалу.

  Читайте також: Список серіалів від Netflix, які найчастіше дивляться запоєм

  Netflix екранізує антиутопію Джорджа Оруелла-Фото 2

  Енді Серкіс

  Ми дуже раді, що нарешті знайшли ідеальний творчий притулок в особі Netflix, щоб екранізувати нашу давню пристрасть — повість Джорджа Оруелла, яка вражає духом часу. Я радий знову попрацювати з моїм прекрасним другом Меттом Рівзом, чия чуйність, чесність і талант оповідача забезпечать проект найкращим сценарієм», сказав Серкіс.

  Класик англійської літератури Джордж Оруелл написав антиутопію «Скотний двір» у 1945 році. Автор хотів розповісти про революцію 1917 року в Росії та становлення влади Сталіна, а головними героями у повісті-притчі є тварини з скотарня. Вони виганяють колишнього власника і встановлюють свої порядки, але згодом влада захоплює свиня на прізвисько Наполеон. 

  Статті на тему