UA
  RU

  Netflix знімає японську «Гру престолів»

  Редагувати переклад
  Окрім приквела до "Гри престолів", на екрани скоро вийде серіал від Netflix, який вже охрестили японською версією цього серіалу. Амбітний проект заснований на історичних подіях і може стати нітрохи не гіршим за названого брата. 

  Netflix знімає японську "Гру престолів"-Фото 1

  Після восьми сезонів добігла кінця епопея під назвою «Гра престолів». Багато фанатів серіалу залишилися незадоволеними фіналом і створювали петиції з вимогою перезняти його. Звичайно, ніхто не збирається змінювати кінцівку, натомість почалися зйомки приквела «Ігри престолів», який має вийти на екрани приблизно в 2020 році. 

  Читайте також: 6 найцікавіших проектів, які готує Netflix

  Тим часом Netflix готує новий серіал, який вже назвали японською «Грою престолів». Проект отримав назву "Епоха самураїв: Битва за Японію" (Age of Samurai: Battle for Japan). Він розповість про феодальний період країни і ворогуючі між собою князівства. 

  Netflix знімає японську "Гру престолів"-Фото 2

  Фото: wikipedia.org

  У центрі сюжету буде реально існуюча історична особистість Дате Масамуне. Самурай був одним із воєначальників, які боролися один з одним за право стати абсолютним правителем. У дитинстві він втратив око через віспу і отримав прізвисько «одноокий дракон». Главою клану Дате став у 17 років і щоб окрім нього ніхто не претендував на владу, самурай убив молодшого брата після змови проти себе.

  На відміну від «Ігри престолів», серіал «Епоха самураїв: Битва за Японію» заснований на реальній історії та позиціонує себе як документально-драматичний.  

  Читайте також: 6 японських міст, які варто відвідати

  Серіал продюсує Саймон Джордж, який створив багато шоу для каналів Nat Geo, History, Showtime, знімав кліпи, написав сценарій до серіалу «Повстання варварів» та продюсував «Злогодження за кордоном». 

  В даний час серіал знімається в Японії, Канаді та США. Вихід заплановано на кінець 2019 року. 

  Статті на тему