Edit page title Netflix зніме документальний фільм про війну Брітні Спірс із її батьком
Edit meta description Netflix зніме документальний фільм про війну Брітні Спірс із її батьком - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Netflix зніме документальний фільм про війну Брітні Спірс із її батьком

Редагувати переклад
Стрімінговий майданчик уже анонсував назву "Britney vs Spears".
Netflix зніме документальний фільм про війну Брітні Спірс з її батьком.

Компанія Netflix не могла пройти повз історію знаменитої поп-діви, тому керівництво стрімінгового майданчика вирішило зняти документальний фільм про баталії Брітні Спірс з її батьком.

На своєму обліковому записі в Twitter компанія виклала короткий тизер-трейлер до нового фільму “Брітні проти Спірс” і починається він із голосового повідомлення Брітні Спірс своєму адвокату, яка співачка відправляла 21 січня 2009 року, приблизно о 12:29 ранку. 

Добрий день. Мене звуть Брітні Спірс. Я дзвонила вам раніше. Я телефоную знову, тому що хочу переконатися, що в процесі скасування опікунства,

— каже вона у трейлері.

У фільмі «Брітні проти Спірс» розглядатиметься тривалий та суперечливий 13-річний процес боротьби за відміну опікунства Брітні Спірс. За словами Netflix, повного трейлера буде випущено 22 вересня, хоча точної дати поки що вони не називають.

Режисером документалки стала Ерін Лі Карр.

У центрі сюжету опіка над Спірс, а також люди, які відстоювали права співачки. Батько культової поп-зірки, Джеймі, на початку цього місяця подав прохання про припинення опіки, якою він займався понад десять років.

Наступну дату суду у справі матері двох дітей призначено на 29 вересня.

Нагадаємо, що в лютому на екрани вже вийшов фільм Hulu та FX «Підставити Брітні Спірс», який також розповідає про битви артистки та рух #FreeBritney.

Статті на тему