UA
RU

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель

Редагувати переклад
Найвпливовіший чоловік США 11 років поспіль. Він не одразу понравився майбутній дружині. Проте, підкоривши її серце, залишився у ньому назавжди.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 1

Мішель відверто розповідає історію їхнього становлення як парі, сім'ї та управлінців. Вони різні і такі близькі одночасно: він курить, а вона ненавидить цигарки; він не піклується про матеріальні цінності, а вона завжди прагнула економічної стабільності.

Проте було те, що їх об'єднувало: жага до справедливості та змін у суспільстві.

Почнемо із самого початку.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 2

Знайомство нашої парі

Мішель працювала молодшим спеціалістом у юридичній компанії Sidley, де отримувала неплоху зарплатню. Вона досить швидко придбала машину та допомагала батькам, сплачуючи за своє проживання біля їхнього будинку.

Одного дня дівчині повідомили про першокурсника з Гарварду, який проходитиме стажування саме під її керівництвом. Сказати, що Мішель дуже зраділа цій новині важко. Адже тільки вона сама почала розуміти, що і як працює, з'являється новий «тягар».

Скептичне ставлення підсилювало й те, що майже всі захоплювалися цим хлопцем. Професор в університеті стверджувала про особливе дарування юнака. Деякі секретарки розповідали про його красу. Хоча фото Барака не надто привабило Мішель, вона пригадує:

Трохи темна фотографія хлопця з широкою посмішкою, схожою на ботаніка, не викликала захоплення.

Читайте також: МІШЕЛЬ ОБАМА: ВПЕВНЕНИМИ ШАГАМИ ВІД УЛЮБЛЕНОЇ МОЛОДШОЇ СЕСТРИ ДО НАЙВПЛИВОВІШОЇ ЖІНКИ США

Першого дня Барак запізнився. Чи не найкращий спосіб справити враження, погоджуєтесь?

Та незважаючи на цю деталь, їх співпраця тривала і більшість годин їм доводилося проводити разом. Вже після першої розмови за обідом Мішель була вражена:

Ось що мене вразило – то це його впевненість у власному життєвому шляху. Він живий абсолютно вільно від будь-яких сумнівів.

Попри недовіру до чуток, що кружляли навколо нього, я була в захопленні від його впевненості в собі і щирості. Він був носієм якоїсь свіжої енергії та виявився несподівано елегантним.

Досить швидко вони знайшли спільну мову, проте дівчина сприймала Барака не як потенційного хлопця, а скоріше як брата, котрий розумів з півслова.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 3

Зародження іскри

Одного дня Барак сказав: «Гадаю, нам треба провести годину разом».

І хоч як Мішель не намагалася заперечити зміни у відносинах між ними, вони все одно відбувалися. Перше побачення – у театрі на чудовій виставі «Les Miserables», з якої вони успішно втекли. Потім похід на барбекю, смакування морозивом та перший поцілунок – тоді все стало зрозумілим.

Читайте також: ВІД ДЖЕФФУ БЕЗОСУ ДО МІШЕЛЬ ОБАМИ: КРАЩІ КАР'ЄРНІ ПОРАДИ УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ

Знайомство з сім'єю

Не пам'ятаю, чи знайомила того літа Барака зі своєю батьківщиною, проте Крейг сказав мені, що знайомство відбулося.

Молодий чоловік дуже понравився всім членам сім'ї. Проте папа думав, що в нього невеликі шанси. Він похитав головою і сказав братові: «Гарний хлопець! Жаль, що ненадовго».

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 4

Він особливий

Барака не цікавили матеріальних цінностей та надбань. Поки більшість молоді прагнули влаштуватися на престижну роботу та отримували високу заробітну плату, він читав філософів, вивчавши історію та біографії видатних людей допізна. Слідкував за рецензіями на нові книги, за новинами та тим, що турбувало людей. «Він живий по-спартанському, в однокімнатному помешканні», — каже Мішель.

Проте унікальність майбутнього президента лягала не лише в цьому. Мішель говорить, що його думки завжди сягали ширших горіїв, і ділитися спогадами:

«Я прокинулася серед ночі і побачила, що він просто витріщається біля потолку.

— Еге, про що ти думаєш? – прошепотіла я.

— О, я розмірковую про нерівність доходів, — сказав він.

Отак і працював розум Барака. Він зациклювався на великих проблемах, підживлювався якимось дивним відчуттям, що може дати всьому цьому раду».

І як бачимо, ці відчуття вивели його на правильний шлях.

Новий погляд: Барак Обама очима Мішель-Фото 5

Не засумуєш

Насамкінець ми хоче розповісти цікаву історію, коли Мішель раз і назавжди зрозуміла, що з Бараком ніколи не буде нудно.

«Ми виїхали на завантаженому шосе.

— Мабуть, краще тобі не дивитись униз, — зауважив Барак.

Я помітила те, що він намагався від мене сховати – десятисантиметрову дірку у проіржавілій підлозі, крізь яку я могла побачити дорогу, що пролітала під нами».

Тож не дивно, що вже 11 років поспіль він є улюбленцем американців.

Автор: Ліза Єрмоленко

Статті на тему