UA
  RU

  Про що буде п'ятий сезон «Чорного дзеркала»

  Редагувати переклад
  Вам теж не терпиться побачити, що ще вигадають творці "Чорного дзеркала"? Розповідаємо подробиці кожної серії. 

  Про що буде п'ятий сезон Чорного дзеркала-Фото 1


  Netflix не лише випускає якісні серіали, але й уміє підігрівати інтерес аудиторії до майбутніх проектів. Не встигли глядачі дізнатися про прем'єру п'ятого сезону «Чорного дзеркала», як стрімінговий сервіс докладно розповів, яким темам він буде присвячений та опублікував трейлери кожної серії. Нагадаємо, що всього у п'ятому сезоні буде три епізоди. 

  Раніше творці залучали для зйомок в основному молодих або невідомих широкому загалу акторів, але для нових епізодів задіяли артистів, що вже відбулися: зірку «Шерлока» Ендрю Скотта, Майлі Сайрус та Ентоні Маккі. Кожен із цих акторів буде головним героєм у своїй серії. Хто саме з режисерів знімав кожен епізод — поки що невідомо. Розповідаємо подробиці кожного епізоду та теми, яким буде присвячено новий сезон «Чорного дзеркала». 


  Читайте також: BAFTA 2019: названі найкращі серіали та актори року

   

  «Smithereens» («Уламки»)


  Судячи з трейлера, головний герой першої серії нового сезону "Чорного дзеркала" - таксист, якого грає Ендрю Скотт. Він страждає від надлишку сучасних технологій, його дратують постійні дзвінки, сповіщення. Водій зривається на пасажира та бере його до заручників. У пориві гніву він кричить такі слова: «Куди не глянь, скрізь люди підсідають на ці штуки». При цьому в одному з кадрів видно, що герой Ендрю Скотта відкриває програму Smithereen, яка вже згадувалася в інтерактивному епізоді «Bandersnatch».

  "Rachel, Jack and Ashley, Too" ("Рейчел, Джек і Ешлі теж")

  Самотня дівчинка-підліток страждає від відсутності уваги і ні з ким не спілкується, як можна судити з кадру зі шкільної їдальні. Втіху вона знаходить у спілкуванні з роботом-клоном своєї улюбленої поп-зірки, яку грає Майлі Сайрус (іронічно, що у справжньому житті актриса справді зірка і залишається кумиром для своїх фанатів). Робот підтримує дівчинку і нагадує про її позитивні якості, але без каверзи, напевно, не обійдеться. Судячи з трейлера, героїня Майлі Сайрус переживає депресію та не зовсім задоволена своїм життям.   Читайте також: Серіали від Apple: найцікавіші майбутні проекти

  "Striking Vipers" ("Вражаючі гадюки")


  Третя серія «Чорного дзеркала» присвячена актуальній у наш час темі – додаткам для знайомств. Сімейна пара намагається завести дитину та користується для цього спеціальним додатком. У той же час чоловік (Ентоні Макі) знайомиться з дівчатами на сайті для знайомств. Його дружина починає помічати дивну поведінку чоловіка. "Щось відбувається", - говорить героїня Ях'ї Абдул-Матін II. 

  Прем'єра серіалу відбудеться 5 червня. 

  Статті на тему