UA
  RU

  "Про що вони думали?": гід по чоловікам у Tinder

  Редагувати переклад
  Використовувати Tinder чи ні – особиста справа кожного. Сьогодні e-love стала звичайною справою, як почистити зуби. Але чи означає спрощене знайомство легкий шлях до своєї половинки чи простіші стосунки? Відповідаю вам з Tinder-ного лаштунки.

  Справедливо, що подібний варіант спілкування надійніший, ніж живий. Від воріт поворот небажаному суб'єкту при першому контакті безпечніше дати онлайн, з погляду фізичного насильства. Але від розчарування ви не застраховані. Адже, якщо наші дівчачі мотиви більш-менш зрозумілі (зрештою, ми шукаємо велике і чисте кохання), то представники сильної статі часто мають на меті куди більш прозаїчну.


  Що чоловіки шукають у Tinder

  Усім, з ким знайомилася, я ставила те саме питання: «Що ви тут робите?». Ось які відповіді я отримала:

  "Про що вони думали?": гід по чоловікам у Tinder-Фото 1


  «Спілкування може пощастить нормальну дівчину зустріти»

  Діоніс, 27 років, хореограф.

  Любить рок-музику та дітей. Наживо знайомиться, але вкрай рідко. Тільки коли дівчина дуже сподобалась. Легкий на підйом та дуже галантний. Зареєструвався в Tinder, щоб знайти компанію ароматної кави за 4 години до поїзда у Львові.


  Скажу одразу, таких до 10%. Але якщо й реєструватися, то заради них. Якщо романтичних стосунків не вийде, є шанс набути друга чи соратника. Пишуть ці хлопці першими та не тягнуть із зустріччю. Гидких пропозицій на першому ж побаченні ви від них не отримаєте. Так що дерзайте!

  Читайте також: ОСОБИСТИЙ ДОСВІД: ЯК ВИБРАТИ САЙТ ЗНАЙОМСТВ І ЗНАЙТИ ЧОЛОВІК МРІЇ

  "Про що вони думали?": гід по чоловікам у Tinder-Фото 2  Соромлюся (типу!) в реалі знайомитися / Розчарувався у відносинах

  Євкакий, 26 років, менеджер з інформаційної безпеки.


  Фанат Вані Дорна. Улюблене питання: «Чи подобається тобі робити мінет?». Зареєструвався в Tinder після 5 невдалих спроб живого знайомства.

  What?! Відмінне виправдання, щоб вкотре не відривати зад від дивана. З такими любителями не паритися є два варіанти розвитку подій: 1. Вони чекають, що ви напишіть, а потім тягнуть кота за всі подробиці; 2. Спочатку вони складають шестистопний ямб вашим стегнам, а потім тупо кидають «бо ти дуже складна». Під складною я маю на увазі відмову переспати з ним у задрипаному готелі на третьому побаченні. Надішліть їх до дідька і справу з кінцем.

  Читайте також: ЩО НА САМОМ СПРАВІ ЧОЛОВІКИ ДУМАЮТЬ ПРО СЕКС


  «Хочу весело провести час / розважитися»

  З цими особинами я не спілкуюся принципово. Жінки для них байдуже, що порожнє місце. Якщо ви не шукаєте принизливо-разових сексуальних зв'язків, тут без коментарів.

  "Про що вони думали?": гід по чоловікам у Tinder-Фото 3

  «Можливість для ділових знайомств»

  Аполлон Бельведерський, 28 років, модель-блогер.

  Цілеспрямований хлопець. Зареєструвався тому, що вважає подібні платформи, цитую, «хорошою нагодою розширити коло осіб, з якими за інших обставин навряд чи вдалося б познайомитися». Кінець цитати. Більше про нього нічого сказати.

  Ця категорія – ноу-хау останніх двох років. Успішні красиві картинки, які простим смертним ніколи не напишуть першими і навіть спілкуватися з вами не стануть, якщо ви комерційно невигідний для них проект. Такі собі гравці на жіночій фондовій біржі. Нема чого з ними робити, якщо ви - не мазохістка і не Рокфеллер.

  Резюмую

  Пошук кохання в Мережі часто нагадує симуляцію оргазму: ідея непогана, але ефект не той. Свайп вліво, свайп вправо - спроба втекти з реальності. А величезний вибір потенційних пар – лише ілюзія, створена розробниками.

  Тим не менш, не виключено, що цікаву людину ви все ж таки зустрінете. Однак, тільки якщо:

  • виставте свої «живі» фото, а не уявну обкладинку глянсового журналу;
  • будете поводитися чесно і відповідно до тієї мети, яку переслідуєте;
  • кажіть правду про себе і про те, що подобається / не подобається.

  На питання про те, що я сама роблю в Tinder, я відповідала, як є: «сподіваюся зустріти цікаву людину». Як я вже говорила, дівчата мріють про кохання. І я не виключення.

  Успіхів нам усім!

  Автор: Ганна Куделя

  Статті на тему