UA
RU

Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця

Редагувати переклад

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

Мовчати це шкідливо (мовчання це придушення своїх емоцій, яке закінчується плачевно). Але! Я вважаю, що потрібно уважно стежити за формою та змістом своїх думок. Особливо за формою. «Я тебе люблю» здатне прозвучати прокляттям через неефективну форму. Тому якщо хочеться сказати — скажи, але зроби це так, щоб не образити. Я письменник романіст, тому всі наболілі думки у моїх книгах.

Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

З кожним у моєму близькому оточенні мені приємно помовчати.

Коли востаннє ви себе хвалили, а за що лаяли?

Раніше я постійно лаяла себе за відсутність системності. З іншого боку, досвід довів, що мій ресурс у безсистемності. Тобто моя технічна частина ненавиділа мою творчу та навпаки. Але вони начебто домовилися і тепер я себе не лаю, а ділюся лише тим, що в мене надміру. Є енергія вийти в ефір – виходжу, ні – не виходжу. Є енергія організувати зустріч із читачами – організовую, ні – не організовую.

Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця-Фото 1

Що найкрасивіше у цьому світі та чому?

Світанок. Він завжди різний і цим нагадує, що кожна хвилина особлива. І що є тільки цей світанок, що переходить в день, щоб стати твоєю щасливою добою.

Яким талантом ви дуже хотіли б володіти?

Кнопка переміщення в просторі. Натиснув на кнопку і в Нью-Йорку, натиснув і в Парижі, знову натиснув і знову у Києві. Жодних втрачених годин у літаку. Таланти мені не потрібні, дайте кнопку!

Якби ви могли залишити лише один спогад, що б це було?

Згадка про один ранок, коли прийшло усвідомлення, що таке любов істинна.

Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця-Фото 2

Що йде сучасним чоловікам, що не прикрашає сучасних жінок?

Сексизм не йде обом, а кохання прикрашає обох.

Якби вам довелося порівняти з алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

Я точно не про алкоголь. Швидше про щастя не потребує допінг. Вода. Коли ти щасливий вода найкращий алкогольний напій, а якщо з газиками, то вже зовсім. (сміється)

Якої поради мами ви не прислухалися, і зараз про це шкодуєте?

Я та людина яка не питає порад, навіть у мами. Вважаю, порада способом перенесення відповідальності. Мої батьки навчили мене головному: відповідати за мої вибори. Тому ні про що не жалкую і ніякого не звинувачую.

Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця-Фото 3

Зовнішність кого з визнаних красенів завжди здавалося вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю здається вам дуже привабливим?

Не розумію питання. У моїй голові немає таких думок «Всі його вважають красенем, а він потвора». У моїй голові лише такі думки «Вау! Який харизматичний» або просто я пишу книгу подумки. Що це не звернула уваги. Тож «визнані красені» це хто? І хто ці люди «з невиразною зовнішністю»? На мою думку краса це питання внутрішньої гармонії, а не зовнішніх рис.

Якби вам треба було залишити лише одне джерело дофаміну, що б це було?

секс.

Про що жінка мовчить: Анна Багинська, письменниця-Фото 4

Чим пахне щастя?

Сім'єю, новою дописаною книгою, будинком. Ще океаном, плюмерією та корицею.

Не пропустіть семінар «Живу зустріч із Ганною Багінською», в ході якого пройде 3-годинний семінар від жінки, яка розуміється на житті. Подія відбудеться вже 14 серпня!

Статті на тему