UA
RU

Про що жінка мовчить: Дар'я Петрожицька, актриса

Редагувати переклад
Дар'я Петрожицька знялася в українській комедії Бурштинові копи (НЛО TV, Мамахохотала). Роль поліцейської Ані стала для Дар'ї першою головною ролью у повнометражному фільмі.

Про що жінка мовчить: Дар'я Петрожицька, актриса-Фото 1

Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що не можна мовчати?

Не варто говорити про своє особисте, якщо ти цього не хочеш, мені здається. А про що не треба мовчати? Про те, що тобі турбувати. Насправді, це як дивний відповідь, але саме так і є. Коли тобі щось не влаштовує – про це треба говорити. І це я говорю навіть сама собі, бо іноді я «проковтую» ті, що мене не влаштовує. А мабуть, не треба цього робити, це тільки заважає. Не варто мовчати, коли не згодна з чимось, коли хочеш відмовити, але боїшся образити. Треба говорити про такі речі, і просто секрети свої видавати, якщо ти вважаєш, що це секрети. А решту не зайвим буде озвучити.

Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

Я взагалі люблю своїх людей, із якими мені приємно помовчати. Вважаю, що це саме тому є мої люди. Але, мабуть, найкомфортніша людина, з якою мені помовчати завжди приємно, це мій найкращий друг Пашка Кружнов. Уже багато років нам є про що помовчати і є про що поговорити, і так це... Він мені як брат.

Коли ви останній собі хвалили?

Ой, я не люблю собі хвалити. Чесно не люблю. Я наоборот собі критикую дуже багато. Дуже самокритична! Це стосується всього і особливо роботи. Наприклад, на майданчику я можу думати, що я молодець, мабуть, усе гарно вийшло. Намагалася ж, викладалася. А потім дивлюся матеріал і думаю: «А можна було краще!». Весь час собі говорю, що треба працювати більше, краще, ще більше і ще краще. Іноді зварю собі за те, що я поїла у «Макдональдсі», наприклад. Я це дуже люблю, але це завжди супроводжується: «Блін, Даш. Навіщо? Навіщо?». Питання було про похвалу, але гадаю, з цієї відповіді і так все ясно.

Назвіть найкрасивішу річ. І чому ви її такою вважаєте?

Мені здається, що краса – вона скрізь. І в людях, і в усьому, що оточує. Я не можу так сказати «найкрасивіша річ – це». Для мене це не може бути якась річ-річ. Тобто це не може бути обручка, браслетик – таке, що для дівчат, наприклад, гарно. Для хлопців – це машина, що там… Боже, як стереотипно я сказала! Загалом, для мене немає найкрасивіших промов, є тільки очі, якими ти на щось дивуєшся. Красу можна знайти у всьому. Краса це природа. Це літо, коли все розквітає. Оце краса. І коли люди йдуть усміхнені, а не в масках.

Який талант ви б дуже хотіли мати чому?

Я б хотіла бути трохи різкішою, мабуть? Навчитися відмовляти. Бути не такою поступливою. Коротше, дозволяти собі не робити того, чого не хочеться, говорити «ні». Мабуть, для когось це не талант і не супер якесь уміння, але для мене це дуже складно. Хочу колись прийти до цього.

Про що жінка мовчить: Дар'я Петрожицька, актриса-Фото 2

Якби ви могли залишити тільки один спогад, що б це було?

Мабуть, сім'я. Так, щоб мама, тато, сестро, я і наша киця Тіна. Це з детства найтепліші моменти – мені років 12-13, ми всі разом і все так безтурботно.

Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

Якщо говорити про зовнішній вигляд. Мені взагалі подобається наша година, бо всі можуть ходити, як їм завгодно! Це реально так круто. Я можу в свої 30 років носити штани з черепашками-ніндзя, і мені все одно. Хлопці можуть фарбувати бороди у рожевий. Так, звичайно, на них хтось подивуватися якось типу: "Придурошний". Але мені подобається, коли люди собі виражають.

Мабуть, якщо говорити банально, то не рахувати погані звички – і це факт. Не личить, коли людина зла, наприклад. Це може бути і жінка, і чоловік. Коли робить погані поступки. Оце не личити людям.

А коли вони усміхаються і роблять якесь добро, починають із себе насамперед, коли хоча б намагаються бути кращими. От хтось навіть маючи погану звичку, покурити цигарку, але візьме свій бичок і викіне в урну – і це вже «красень», а не свиня, яка докурила і викинула під ноги.

Читайте також: Про що мовчить жінка: Маша Виноградова, ведуча

А якщо говорити про якісь рисі, які притаманні сучасним чоловікам, що ви вважаєте класним?

Це також, в принципі, сексизм. Хлопці не мають подавати руки дівчатам. Але мене чомусь так радує, коли є джентльмени ще! Я розумію, що вже дівчата самі відмовляються від допомоги, і я така сама дівчина. Якщо мені скажуть: «Допомогти вам сумку донести?», я скажу, що сама впораюся. Але коли такі штуки трапляються, просто танеш. Або коли ти бачиш, що хтось там переводить бабусю через дорогу, то класно. Людяність – найкраща риса.

Якби вам довелося порівнювати собі з алкогольним коктейлем чи напоєм, то яким би ви були?

Безалкогольним! Так дивно, але я безалкогольний коктейль. А може, і не коктейль, а взагалі якийсь чай. Я люблю чай просто, дуже часто п'ю і мені здається, що я тепла. І я саме не алкогольна, а тепла більша. О, ще може бути какао з молоком! Коли це щось таке солоденьке, тепленьке, і тобі так комфортно, і ти згадуєш дитинство. Такий я напій.

До якого поради мами ви не дослухалися і наразі жалкуєте про це?

Нині я вже живу своєю життям. Насправді, я не раджусь зараз із мамою. Тому що я думаю, що я вже доросла і вже треба якось самій розрулювати. Навіть якщо мені треба якась порада, все-таки я не до мами звернусь. Тому що мама до мене ставиться як до дитини, скільки б мені не було років. А від мої друзі вони скажуть мені правду. Бо мама мене любитиме в будь-якій ситуації і казатиме: «Ти маєш рацію». А друзі скажуть правду.

Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною?

Я не знаю. Насправді ж, круто, коли є красені. Не думаю, що хтось перебільшено гарний. Реально, всі справді гарні!

Про що жінка мовчить: Дар'я Петрожицька, актриса-Фото 3

Хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

О, це справді круто, коли є якийсь красень, але «дивний». Від Хоакін Фенікс – він не красень, але дуже своєрідний. У таких акторів є позитивна харизма, чи як це називається? Чи, наприклад, Саша Рудинський, з яким ми разом знімалися у «Бурштинових копах». Він же не красень у класичному розумінні, але це ж харизма! І ти дивишся на нього, і не можеш відірвати очей. Він – породистий. Це справді по-особливому чудово.

Чим пахне щастя?

У мене після ковидупоганий нюх. Реально у мене з цим проблеми вже останній рік, і мені дуже хочеться знову відчути всі запахи. Навіть смердючі. Тому щастя – це відчувати все по повній. Хай краще ні в кого не буде ковиду, щоб усі змогли відчути запах щастя!

Статті на тему