UA
  RU

  Про що жінка мовчить: DOROFEEVA, співачка

  Редагувати переклад
  У DOROFEEVA амбітні плани. У червні у артистки заплановано новий реліз, після якого вона вирушить у концертний тур Україною. Сьогодні вона є героїня рубрики Marie Claire.

  Дорофєєва


  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

  У сучасному світі ми маємо свободу, і багатьом вона розв'язує руки. Я, однозначно, за те, щоб кожна людина мала право відкрито висловлювати свою думку, але тільки якщо вона не поранить іншого. Неможливо мовчати про хейт, про прийняття себе, про тих, хто потребує допомоги.


  Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Я дуже балакуча особа, мені подобається спілкуватися, обмінюватися думками, історіями, емоціями… Я взагалі рідко мовчу, треба б практикувати це частіше.

  Коли востаннє ви себе хвалили, а за що лаяли?


  Я рідко хвалю себе. До речі, Потап регулярно нагадує мені це. Після цілого дня зйомок відео на всі треки з EP dofamin, я дякувала всій команді за їхню роботу, за те, як класно все впоралися, і внутрішньо хвалила себе – за те, що нарешті наважилася зробити те, що давно хотіла. А лаяла себе, коли в'їхала в яму і пробила два колеса. Але після того, як побачила, що туди ж потрапили ще два водії, стало легше.сміється).

  Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її вважаєте?

  Ой, одразу представила мій улюблений напій – латте, у гарній склянці, з ранку (сміється).  Яким талантом ви дуже хотіли б володіти?

  Я поступово відкриваю в собі талант автора і шалено кайфую від процесу написання пісень. Але хотіла б уміти робити музику «руками», володіти всіма потрібними програмами та технічними штуками – раз, і миттєво всьому навчитися.


  Якби ви могли залишити лише один спогад, що б це було?

  Це був би один із спогадів, пов'язаних з мамою.

  Що йде сучасним чоловікам, що не прикрашає сучасних жінок?


  Сучасним чоловікам найбільше йде поєднання гумору та впевненості, а жінку не прикрашає злість.

  Дорофєєва співачка

  Читайте також: КАРТА ПАМ'ЯТІ: DOROFEEVA, СПІВАЧКА

  Якби вам довелося порівняти з алкогольним напоєм або коктейлем. Ви який?

  Сангрія – такий легкий, веселий, популярний напій, але одного разу так «накриває», що не можеш встояти на ногах.сміється).

  Якої поради мами ви не прислухалися, і зараз про це шкодуєте?

  Зазвичай ці поради стосуються здоров'я. Тому що частенько заради роботи я забиваю на все, а потім доводиться це розхльобувати.

  Зовнішність кого з визнаних красенів завжди здавалося вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю здається вам дуже привабливим?

  Зовнішність дуже суб'єктивне поняття. Мені здається, скласти загальну картинку про людину можна лише поспілкувавшись із нею особисто. Плюс, акторів та артистів ми часто судимо за їхніми ролями та образами. Тому мені важко назвати когось. Наприклад, у мого улюбленого Stromae дуже виразна, але специфічна зовнішність – вона дуже худа, дуже висока… але для мене сексуальна. Якось він навіть наснився мені в еротичному сні - я розповідала про це Вова, і ми посміялися.

  Якби вам треба було залишити лише одне джерело дофаміну, що б це було?

  Хотілося б сказати, що їжа - адже крім джерела дофаміну, це ще й джерело життя. Але, звичайно, я залишила б все, що пов'язане з творчістю, бо це мене надихає, радує, приносить неймовірне задоволення і робить моє життя повноцінним.

  Надя Дорофєєва

  Чим пахне щастя?

  Щастя пахне свободою та любов'ю.

  Фото надані прес-службою

  Читайте також: DOROFEEVA — DIGITAL-ВІДКРИТТЯ РОКУ: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю

  Статті на тему