UA
  RU

  Спільне тіло: навіщо пари займаються свінгом?

  Редагувати переклад

  Свінг – обмін сексуальними партнерами – стає дедалі популярнішим і, згідно з дослідженнями, може рятувати шлюби. Журналіст Метт Радд вирушив у готель для свінгерів, щоб познайомитись із шанувальниками цього тренду.


  свінг

  РАнним п'ятничним вечором я сиджу за столиком, насолоджуючись сибасом і говорячи з двома, на перший погляд, звичайними парами. Перша – трохи старша за двадцять років, вчені Нікола та Кріс, не приховують свого щастя. Вони закінчують один за одним фрази, довго дивляться один одному в очі, виглядаючи при цьому мило і безневинно. На хлопці - сорочка в клітинку, на дівчині - квітчасте плаття, що струмує. Друга пара трохи старша. Майкл – IT-консультант із Німеччини, а Емілі – випускниця факультету моди, родом із Китаю. Вони познайомилися в одному із лондонських секс-клубів.


  Ресторан виглядає цілком звичайним для тризіркового курорту Лансароте – одного з Канарських островів. Тут є рядовий салат-бар, вітрина з десертами, що складаються в основному із збитих вершків, та дев'ять спільних столиків. Здавалося б, розмови з незнайомцями за вечерею під час відпустки – справжнє пекло для будь-якої розсудливої ​​людини. Але в цій їдальні всі просто прагнуть з кимось побалакати. Ось і перша відмінність. Як і те, що на деяких жінках одягнені достатньо... скажемо так, відверті вбрання.

  Читайте також: ТРИ ВИДИ ОРГАЗМУ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

  Наприклад, одна з них одягнулася вульгарною уніформою французької покоївки, а спідниця інший швидше схожа на пояс. Ми обговорюємо звичайні речі, про які прийнято говорити за вечерею. Погода, квантова фізика, знову погода, високі технології, як це спостерігати, коли дружина займається сексом з іншим чоловіком, знову погода. Подібні діалоги ви можете почути на будь-якій провінційній вечірці. Навіть не знаю, чого я очікував, але точно не цього.


  Spice - це готель на 67 номерів тільки для пар, розташований далеко від моря. Територія оточена досить високою стіною, щоб захистити гостей від цікавих поглядів. Готель стягує плату п'ятизіркового курорту за тризірковий сервіс, але клієнти не заперечують, адже вони прилетіли сюди не за простирадлами з єгипетської бавовни та шоколадками на подушках.

  свінг

  Провідник культу

  Приїхавши сюди дві години тому, я приготувався до масових оргій. Стійка реєстрації викликала окреме занепокоєння. Ціла чаша презервативів прямо біля адміністратора. Вітрина з вульгарною білизною. Скляна шафа з гелями для змащування. І ось я говорю про фізику елементарних частинок за тарілкою з сибасом у приміщенні, повному практично одягнених людей. Неможливо уявити, що решту цього вечора вони проведуть, міняючись партнерами. Але о 22:15 я виявляю, як сильно я помилявся.  Ми всі пересуваємось до нічного клубу, що примикає до готелю. Я стою біля бару, дивлячись переважно в стелю. Джеймс, так званий «аніматор», а точніше – людина, яка має провокувати гостей на рішучі дії, укладає три пари на матраци. Пари А і В - дорослі, 40-50-річні люди, вже роздяглися до нижньої білизни з натяком на фетиш. Пара С – вже знайомі нам милашки Нікола та Кріс, все ще повністю одягнені.

  «Починайте цілуватися», – наказує Джеймс, тоді як діджей (безперечно, майстер іронії) ставить трек гурту Enigma «Повернення до невинності». Усі три пари починають цілуватися. «Тільки в губи, – каже аніматор, тому що пара В вже займається чимось непристойнішим. – А тепер слідуйте за ритмом».


  Читайте також: БІСЕКСУАЛЬНІСТЬ: ДАНЬ МОДІ ЧИ ПОКЛИК ПРИРОДИ?

  Боже мій! Мої бідні очі! «Роздягніть один одного, – Джеймс нагадує ватажка культу, харизматичного і повністю контролюючого своїх послідовників. - Займіть свою улюблену позу». Все, тут мені варто перерватися – можливо, ви читаєте це у метро чи бібліотеці. Зауважу лише, що пара сприймає команди набагато серйозніше, ніж пара А, а мила, приємна пара С підтримує морську тему вечірки, використовуючи у своїх іграх надувну акулу. Нарешті Джеймс наказує парам А і С приєднатися до пари на матраці в центрі, що вони беззаперечно виконують.

  Я виходжу назовні, щоб оглянути систему фільтрації в басейні з гідромасажем, яка, на мою полегшення, набагато потужніша, ніж у звичайному готелі. А потім вирушаю в ліжко з книгою в обійми, оскільки те, що сталося в барі, було лише «початком веселощів» – з другої години ночі всі прагнули тестувати стійкість фільтраційної системи. Я віддаляюся не так через моральні принципи, як через те, що стояти там, повністю одягненим, спостерігаючи за оголеними людьми, які займаються сексом, досить… незручно.


  свінг

  У ритмі свінгу

  Пізнього ранку наступного дня йде дощ, і за розпорядженням Лідера Культу невелика група ранніх пташок грає в ігри «хто кого переп'є». Одна з них називається vodka luge, тільки замість крижаної скульптури, по якій стікає горілка – груди, спини та попи. Досить надивившись у стелю, я вирішую, що настав час запитань.

  Як це – емоційно, духовно? Адже це вже давно не нішевий спосіб життя, а мейнстрім. У 2005 році Інститут імені Кінсі встановив, що приблизно від 2% до 4% одружених пар у США є свінгерами. Окрім очевидного, що це їм дає? Згідно з доповіддю доктора Кертіса Бергстранда, який опитав 1 свінгери для «Електронного журналу людської сексуальності» (частина 092), «обмін партнерами робить більшість подібних шлюбів більш щасливими, а свінгери оцінюють стан свого шлюбу і задоволеність життям набагато вище заперечують свінг людей».

  Безперечно, всі мешканці Spice виглядають задоволеними. Навіть ті, хто не п'є. Парочки ходять, обіймаючись і тримаючи один одного за руки. «Уся справа у комунікації, – каже Трейсі, одна з власниць курорту. – У «ванільному» світі (так свінгери називають нас, решту людей. – МС) ви не можете сказати своєму партнеру, що вам подобається хтось інший. Наш стиль життя дозволяє моєму чоловікові таке казати. Брехати чи мовчати немає необхідності».

  Читайте також: ЧИ ПОТРІБНО ШПІОНИТИ У МЕРЕЖІ ЗА ПОЛЮБЛЕНИМИ?

  До речі, під стилем життя свінгери мають на увазі обмін партнерами. Це поняття набагато ширше, ніж просто секс, а прагнення чесності є найпоширенішим поясненням. Багато хто часто думає про зраду. Ніхто про це не розповідає своїм партнерам. Це провокує брехню. А брехня веде до нещасливих стосунків, інтрижок на стороні та розлучення. Відвертість, з іншого боку, веде до свінгу.

  Вони зменшують ризик того, що їхні партнери займатимуться сексом з іншими людьми, дозволяючи їм займатися сексом з іншими людьми.

  Коли я помічаю, що це звучить як свідомо провальна ідея, то маю різноманітні заперечення. Майкл, IT-консультант, каже, що кохання та секс знаходяться у різних площинах. «Якщо моя дружина закохається в іншого, я її ревнуватиму». А якщо секс з іншою людиною сподобається їй набагато більше? «Це не одне й те саме», – досить різко обриває мене його партнерка Емілі. За ланчем у спільній їдальні Майкл та Емілі святкують ранок «еротичної фотографії» з іншими гостями.

   

  Нікола та Кріс готові відкритися більше. «У нас був складний момент, – каже вона. – П'ять років тому з'явився ще хтось». «Я дуже поважав тебе, щоб розповісти про це», – зізнається він. «Я сильно розлютилася, – продовжує Нікола. – Ми розлучилися, але згодом я зрозуміла, що не можу жити без свого найкращого друга. Нам потрібно багато часу, щоб відновити довіру». І свінг став виходом із цієї ситуації? «Тепер я знаю, що якесь гарненьке дівчисько не зможе засліпити його», – упевнена дівчина.

  Після обіду дощ посилюється, і більшість гостей відправляється в тур численними культурними пам'ятками Лансароте. Брешу. Вони всі роздягаються догола біля басейну з гідромасажем і просто невгамовними. Звідки вони стільки витривалості? Невже їм не хочеться просто подивитись фільм, подрімати, а не робити комусь масаж? До кінця дня я майже перестаю звертати увагу на оголених людей, які торкаються один одного за інтимні місця. Це здається досить природним. І хоча я не планую зайнятися з ними сексом, це вже не представляється мені чимось ганебним, як має бути.

  Обмін партнерами – досить дивна річ. Для цього необхідно свідомо відокремити секс від емоцій, що досить легко, коли ти молодий, і важко коли ти – дорослий одружений громадянин. З іншого боку, вони відкриті у своїх бажаннях один перед одним. І не судять інших, не комплексують з приводу зовнішності, не ревнують, не пригнічені і не схильні до інших проблем, характерних для «ванільних» пар.

  свінг

  Як огірок

  Увечері всі переодягаються у супергероїв. Тут кілька Бетменів та Робінів у костюмах з отворами для геніталій, Чудо-жінки, жінки у підтяжках і, звичайно ж, дон Лотаріо. (Це хто, птах? Або літак? Ні, чоловік, що лапає дівчину, яка годиться йому в дочки.) Є і Дівчина-Видимка, на якій з одягу лише срібний пояс вартістю $12 тисяч, і я, Смотрящий-в-Стол Хлопець. Спостерігаю за тим, що відбувається зі свого кута.

  Чоловік підходить до жінки і торкається її руки. Вона не рухається з місця. Він знову торкається її. Вона непорушна. Потім він усміхається до її партнера. Той усміхається у відповідь. Взаємний інтерес. Довіра. Схвалення. І тут настає час Розмови.

  "Звертаючись до пари, - як раніше пояснив мені Дін, чоловік Трейсі і співзасновник Spice, - ви думаєте про Розмову". Про що? «Так, у вас відбудеться розмова в передчутті розмови. Це коли ви вирішуєте, що далі». Не можу сказати, чи проста розмова зараз у цієї четвірки, чи та сама розмова.

  Читайте також: TINDER: Як познайомитися з кимось зрозумілим?

  Сам я боюся заговорити, адже я не можу вести розмову, бо тут немає моєї дружини чи кодового слова. Виявляється, кожна пара має. Це тонкий спосіб натякнути партнеру, що настав час все припинити.

  Наприклад, одна пара зізналася мені, що їхнє кодове слово – огірок. Так-так, огірочко.

  «Тобі подобається, люба?» - Запитуєте ви, наприклад. "Так, дуже, мій огірочок", - може відповісти вона, натякаючи, що ви все ж таки перейшли межу.

  Наступного ранку я відлітаю додому. Яке полегшення! І не через велику кількість сексу. Цей вікенд мене вкрай спантеличив. Люди, з якими мені вдалося познайомитися, наполягають на плюсах своєї аморальної поведінки, але їхнє сімейне щастя залишається для мене спірним питанням. Все це здається штучним. У мене склалося враження, що багато хто з них більшу частину часу намагається переконати самих себе, що у них все чарівно. Але тут до мене долинають хвалькуваті розповіді хлопців, що сидять через два ряди, і я чітко розумію, що жодного слова про їхні сексуальні подвиги не буде відомо їхнім подружкам, нареченим і дружинам, які чекають на їхній будинок.

  Статті по темі:

  ЧОЛОВІЧИЙ ПОГЛЯД: ЯК ДІВЧИНІ ВЕСТИ СЕБЕ У ЛІЖКУ

  ЯК САМООЦІНКА ВПЛИВАЄ НА ОРГАЗМ?

  ЯК ОТРИМАТИ ВІДНОСИНИ З ЧОЛОВІКОМ БЕЗ ЗУСИЛЬ

  Статті на тему