UA
RU

Удар росії по Одесі: є загиблі і поранені

Сьогодні ввечері російські війська атакували Одесу. За попередньою інформацією, загинуло 4 особи. Постраждало 29 осіб, з них 2 дитини.

Одеса обстріл 29 квітня є загиблі горів замок гаррі поттера

Сьогодні, 29 квітня, росія атакувала Одесу. Внаслідок російської атаки є загиблі і поранені. Також загинула собака, були пошкоджені житлові будинки та цивільна інфраструктура.

Удар росії по Одесі: є загиблі і поранені-Фото 2

«Кількість жертв російського удару по Одесі зросла до чотирьох осіб. Загинули три жінки й один чоловік. За уточненою інформацією постраждало 28 людей. Серед яких двоє дітей (16 та 5 років) і одна вагітна жінка. Четверо поранених у важкому стані, за їхні життя зараз борються лікарі», — повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. 

Одеса обстріл 29 квітня є загиблі горів замок гаррі поттера

У ДСНС повідомили про ліквідацію масштабної пожежі. На фото видно, що горів будинок, який називають «замком Гаррі Поттера» або «замком Ківалова». Офіційна назва — палац студентів Одеської юридичної академії. 

Одеса обстріл 29 квітня є загиблі горів замок гаррі поттера

«Рятувальники ліквідовують наслідки ворожого обстрілу. Психологами ДСНС та національної поліції надано допомогу 37 особам, з яких 2 дитини. За попередньою інформацією, загинуло 4 особи. Постраждало 29 осіб, з них 2 дитини. Вогнеборці ліквідували масштабну пожежу мансардного поверху у 4-х поверховій будівлі на площі 600 м2», — повідомили у ДСНС.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Читайте також: УДАР РОСІЇ ПО ДНІПРУ: Є ЗАГИБЛІ І ПОРАНЕНІ

Статті на тему