UA
  RU

  Олена Зеленська стала ініціатором Національної програми психічного здоров'я

  Редагувати переклад

  Ще одна програма, ініційована першою леді України.


  Олена Зеленська не залишає своєї роботи і зараз повідомила про створення спеціальної психологічної служби для підтримки психологічного здоров'я українців.

  Олена Зеленська стала ініціатором Національної програми психічного здоров'я-Фото 1

  Фото: @pantone

  Про це перша леді України заявила на 75-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, що є найвищим керівним органом ВООЗ. Як заявила пані, війна завдаватиме тяжкого удару не тільки по Збройним силам України, а й по ментальному здоров'ю людей, що переживають наслідки війни. Жоден з українців не певен, що може статися завтра з його домом чи життям, тому Олена Зеленська закликала членів Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я надати психологічну підтримку.


  Так, війна – це трагедія. Але ми маємо знайти можливість творити добро навіть серед страшної війни. Використовуйте цей період як можливість інтегрувати психологічну підтримку у всі сфери нашої мирної життя. Сподіваюся на вашу допомогу. Давайте здобумо цю победу разом,

  – сказала у своїй промові Зеленська.

  Читайте також: Альона Кривуляк: «Зґвалтування жінок та дітей – це ще один вид зброї, яку росія застосовує проти України. Нам траплялися жінки, які казали, що легше було перенести фізичні знущання ніж моральні.»


  Перша леді зазначила, що війна несе чудові наслідки і психологічної допомоги вимагають не тільки ті українці, що перебувають чи пережили окупацію, але й ті люди, що знаходяться за кордоном, на чужині. І тому вже зараз офіс першої леді разом з представниками українського уряду у співпраці з громадянським суспільством та міжнародними партнерами запускає загальнонаціональну ініціативу щодо зміцнення психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

  Ми хочемо робити це разом з вами, беручи за основу ваш найкращий досвід. Ми розраховуємо на вашу експертну підтримку, щоб побудувати справді дієву службу психологічної допомоги у світі,

  – звернулася до присутніх Олена Зеленська.   Статті на тему