UA
  RU

  Онлайн-етикет: «так» і «ні» у спілкуванні з чоловіком

  Редагувати переклад
  Якщо ви шукайте свою долю в Мережі, тоді вам знадобляться наші поради. 

  Сучасна людина настільки зайнята своїми справами, що в нього просто немає часу шукати свою другу половинку по-старому — в бібліотеці, на вулиці, в ресторані. Простіше ввести логін та пароль на сайті, заповнити анкету, поставити вдалі фото та чекати, коли станеться диво. 

  Коли ви зустрічаєтеся в реальному житті, ви можете прочитати мову тіла, зрозуміти емоції по тону голосу, відчути енергетику. Але, коли ви зустрічаєтеся онлайн, вам доводиться оперувати лише словами. Дуже легко справити неправильне враження або викликати негатив, навіть не маючи цього на увазі, 

  - Каже експерт з online dating Кармелія Рей. 

  Ми розповімо, як грамотно вести онлайн-комунікацію. 

  «Так»

  Онлайн-етикет: «так» і «ні» у спілкуванні з чоловіком.

  @moderosaofficial

  Правило 1. Залишайтеся позитивною та підтримуйте дружній тон, навіть якщо знаєте, що з цим чоловіком у вас немає жодного спільного майбутнього. Не варто грубити і хамити людині навіть тоді, коли вона дозволяє собі зайве — не витрачайте свої сили на негатив і просто баньте. 

  Правило 2. Виявіть інтерес до людини. Особливо якщо тільки почали з ним спілкуватися. Зробіть комплімент його профілю або похваліть фотографію - це позбавить вас тривалих пояснень на тему «чому саме я, а не хтось інший».  

  Правило 3. Задавайте питання, які передбачають розгорнуту відповідь. Ви не побудуєте вдалий діалог, якщо питатиме те, на що отримаєте коротке «так» чи «ні». 

  Читайте також: ЯК СТВОРИТИ АНКЕТУ НА САЙТІ ЗНАЙОМСТВ, ЩО ЗАСЛУЖИТЬ СВАЙП

  Правило 4. Будьте терплячими і не робіть поспішних висновків. Якщо чоловік не відповідає вам протягом декількох годин, не влаштовуйте істерику, а терпляче зачекайте. Він може бути зайнятий, вийшов на обід, викликав боса на килим. Зрештою, ви поки що йому не дружина. 

  Правило 5. Обережніше зі своїм почуттям гумору. Припиніть відпускати некоректні жарти та саркастичні зауваження. Кожному з нас хочеться виглядати в очах співрозмовника забавною та з відмінним почуттям гумору (почуття гумору – це головна якість, яку шукають у другій половині представники обох статей), але знайте міру та тонко відчувайте контекст. 

  «Ні»

  Онлайн-етикет: «так» і «ні» у спілкуванні з чоловіком.

  @moderosaofficial

  Правило 1. Не будьте настирливою. Не варто закидати чоловіка десятками повідомлень, якщо він не відповідає чи відповідає сухо. Коли ви вирішуєтеся на романтик в Мережі, будьте готові дотримуватися правил цієї гри, а вони невблаганні - ваш обранець може легко спілкуватися не тільки з вами, але і з іншими дівчатами, що сподобалися. Ваше бажання привернути його увагу таким чином може лише відштовхнути. Хто любить настирливих людей?

  Правило 2. Ніколи не злиться. Злість – це неконструктивна емоція, яка лише зіпсує вам настрій. Навіщо? Яким би цікавим не був ваш співрозмовник, він недостойний ваших нервів. 

  Читайте також: 10 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ TINDER, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНАЙТИ ДРУГУ ПОЛОВИНКУ

  Правило 3. Не переходьте межі дозволеного. Не надсилайте пікантні фотографії, не зачіпайте болючі теми, не провокуйте на негативні емоції, не ставте особисті питання. Будьте коректними та тактовними. 

  Правило 4. Досить використовувати зменшувально-пестливі. Всі ці «котики», «намистинки», «зайчики» можна лише на певному рівні стосунків і то не всіма. 

  Правило 5. Не акцентуйте увагу виключно на зовнішніх якостях людини. Вам же не подобається, коли чоловік робить комплімент вашим посмішці, очам, фігурі, але мовчить про ваші почуття гумору і тонкий смак. 

  Статті на тему