UA
RU

Шість причин робити покупки в Інтернеті

Редагувати переклад

Ми вирішили оцінити переваги покупок в Інтернеті перед традиційним походом магазинами.

168H

1. Покупки онлайн можна здійснювати будь-якої доби. У зручний для вас годину можна спокійно вибрати необхідну річ і заощадити час та сили.

2. Тут нижче ціни! Адже у вартість товару не включено оренду приміщення, заробітну плату всіх співробітників, сплату податків, а отже, немає накрутки на ціни. До того ж онлайн-шопінг не вимагає витрати грошей за проїзд і перекус.

3. Купуючи товар, можна відправити собі додому, в офіс і навіть друзям у подарунок. Таким чином, вам не потрібно їхати з покупками через все місто.

4. Покупку можна здійснювати без черги та сторонніх людей. Адже іноді потрібно придбати пару речей без цікавих очей.

5. Оплачувати покупки онлайн можна будь-яким способом. Безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг, оплата електронними грошима, кредитною карткою чи через термінал – сьогодні придбати покупку в Мережі зовсім не є проблемою.

6. В онлайн-магазині асортимент товарів набагато більший. Якщо у звичайному магазині покупець вибирає те, що продавець поклав на прилавок, тут зібрано все необхідне в одному місці. Наприклад, сервіс PRODUKTOFF.COM пропонує доступ до найбільшого асортименту товарів із усіх інтернет-супермаркетів. Примітно, якщо клієнта не влаштує якість продуктів, Інтернет-магазин замінить їх власним коштом. Доставка кур'єром додому діє такими містами, як Київ, Харків, Дніпропетровськ і Одеса.

3

Статті на тему