UA
RU

Орнелла Муті вперше приїде до України з театральною постановкою

Редагувати переклад

Орнелла Муті вперше приїде до України з театральною постановкою-Фото 1

Зірка італійського кіно та муза багатьох відомих режисерів, актриса Орнелла Муті цієї осені приїжджає в Україну з театральною постановкою «Суд над відьмою». Вистава пройде у двох українських містах: 1 жовтня – у Києві в МЦКМ (Жовтневому палаці), а наступного дня – в Одесі в Театрі музкомедії.

Над постановкою працював італійський режисер і великий друг актриси Енріко Марія Ламанна, саме цей чоловік першим вивів Муті на театральні підмостки.

Сюжет вистави заснований на реальних подіях, що відбулися 20 березня 1428 в італійському місті Тоді. У ті часи будь-яка спроба жінки стати з колін і довести своє право на любов і свободу вибору призводила до фатальних наслідків. Ось і героїня Муті – Франческа – потрапляє у страшну ситуацію: її звинувачують у чаклунстві, а потім збираються страчувати. Втім, всі деталі постановки поки що тримають у таємниці, щоб зберегти інтригу.

За словами організаторів українських гастролей, Орнелла Муті прилетить до Києва за день до вистави. Їй уже готують велику культурну програму. Актриса хоче прогулятися вулицями Києва, скуштувати свою улюблену органічну каву, і, як справжній поціновувач високої моди, не омине українські бутіки.

Свою кінокар'єру Орнелла Муті розпочала у 15 років, прийнявши пропозицію режисера Даміано Даміані виконати роль у фільмі «Найкрасивіша дружина». Акторка зіграла понад 100 ролей. Через 48 років у кіноіндустрії вона стала професіоналом найвищого рівня, але не заперечує, що хотіла б стати наступницею німецької кінозірки Марлен Дітріх.

У березні Муті відзначила своє 63-річчя, але це не заважає їй виглядати краще за своїх молодих колег. Актриса – вегетаріанка та 25 років практикує сироїдіння. Втім, іноді Муті може побалувати себе чимось смачненьким. Регулярні заняття спортом та постійний активний ритм життя тримають зірку в тонусі. Проте актриса вважає, що насправді жінку робить красивою лише її чоловік.

Нагадаємо, вистава «Суд над відьмою» за участю Орнелли Муті відбудеться 1 жовтня у МЦКМ у Києві, а наступного дня актриса полетить грати цю постановку до Одеси до Театру музкомедії.

Статті на тему