UA
RU

У застосунку «Дія» з’явилися освітні документи

У «Дії» з'явилися освітні документи, які є в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Для того, щоб вони відобразилися, треба оновити застосування. 

У застосунку «Дія» з'явилися освітні документи-Фото 1

У застосунку «Дія» з’явилися освітні документи. Тут відображаються атестат/свідоцтво про базову загальну середню освіту, атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту, свідоцтво про робітничу кваліфікацію, диплом кваліфікованого робітника, диплом фахового молодшого бакалавра, диплом молодшого спеціаліста, диплом молодшого бакалавра, диплом бакалавра, диплом спеціаліста, диплом магістра, диплом доктора філософії, диплом доктора мистецтва.

Додавати освітні документи вручну не потрібно. Для того, щоб вони відобразилися у «Дії», треба оновити застосунок. Якщо документи наявні в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), вони підтягнуться автоматично. Пізніше зʼявиться інформація з додатків документів про освіту. Електронний освітній документ мають приймати при вступі в ЗВО, прийомі на роботу і подачі на гранти.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: «Дія»

Читайте також: МІНЦИФРИ ЗАПУСТИЛО ПРОЄКТ «ДІЯ.ОСВІТА», ЯКИЙ НАВЧАЄ НОВИМ ПРОФЕСІЯМ

Статті на тему