UA
  RU

  «Out of Scope»: У Києві покажуть міжнародний проект, присвячений правам жінок

  Редагувати переклад
  15 жовтня у просторі IZONE відбудеться відкриття виставки «Out of Scope», присвяченої темі гендеру, прав та ролі жінок у сучасному світі.
  
  «Out of Scope»: У Києві покажуть міжнародний проект, присвячений правам жінок-Фото 1

  Тут будуть представлені кращі роботи іменитих українських та міжнародних художників, серед яких Ілля Чичкан, Валерія Трубіна, Марина Скугарєва, Маша Шубіна, Алевтина Кахідзе, Олександр Ройтбурд та інші. Відвідувачі зможуть побачити монументальні живописні роботи на тему гендеру, відеоінсталяції, скульптури, фотографії та графіки, створеної на основі дослідження British Council і тд.

  Виставка пройде в рамках проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав та можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом. Ініціатором проекту стала галерея сучасного мистецтва Forsa Gallery, кураторами виступили арт-експертка, галеристка Аліса Нанавова, директор ЦСМ «ЄрмілівЦентр» Наталія Іванова та художниця Тетяна Малиновська.

  «Out of Scope»: У Києві покажуть міжнародний проект, присвячений правам жінок-Фото 2

  Читай також: Couple-fashion: 12 культових пар, чий стиль став легендарним

  За словами організаторів, сучасний тренд на «сильну, стильну, самостійну» жінку виникає у спробах звільнити фемінність від кайданів Kinder, Küche, Kirche (Діти, Кухня, Церква). Але насправді він перетворюється на нові рамки того, якою має бути жінка. Out of Scope — це спроба вийти за ці межі у світ нескінченних можливостей, своєрідне Ельдорадо, де ти можеш бути (або не бути) собою (або кимось іншим), перетворитися на чоловіка, жити, як домогосподарка з 50-х і т.п.

  «Out of Scope»: У Києві покажуть міжнародний проект, присвячений правам жінок-Фото 3

  «Проект повинен створити умови для глибокого занурення у контекст і пошуку іншої точки зору. Ми міркували над історією Рут Гінзбург, знаходили раритетні видання TIMES, присвячені темі гендеру, вивчали звіти British Council та обробляли інші джерела. Надіюсь, нам вдалося зробити свій внесок у розкриття цієї теми і вказати нові шляхи та можливості» , — каже куратор проекту і основниця Forsa Gallery Аліса Нанавова.

  В рамках проекту також відбудуться лекції директорки фонду Олени Пінчук Ольги Руднєвої, головного редактора buro24/7 Тетяни Соловей та автора книги «Чому в українському мистецтві є великі художниці» Катерини Яковенко.

  Офіційне відкриття вернісажу відбудеться 15 жовтня о 18:30 у приміщенні IZONE за адресою вул. Набережно-Лугова 8.

  Виставка триватиме до 30 жовтня.

  Початок: 15 жовтня о 18:30

  Година роботи: вт-вс з 11.00 до 20:00

  адреси: вул. Набережно-Лугова 8.

  Вхід: безкоштовно

  довідка:

  Forsa Gallery галерея сучасного мистецтва, заснована Алісою Нанавовою, головна місія якої полягає у презентації українських художників на міжнародній арені. Галерея бере активну участь в українських та зарубіжних художніх ярмарках, проводити інституційну роботу та співпрацює як з уже відомими українськими, так і з молодими художниками.

  Статті на тему