Edit page title Паризький андеграунд у новому кліпі MARU «Коли ти є»
Edit meta description 24 квітня 2018 року відбулася прем'єра відеороботи гурту MARU на пісню під назвою «Коли ти є». Це перший сингл другого альбому.

Close edit interface
UA
RU

Паризький андеграунд у новому кліпі MARU «Коли ти є»

Редагувати переклад

Паризький андеграунд у новому кліпі MARU «Коли ти є»-Фото 1

24 квітня 2018 року відбулася прем'єра відеороботи гурту MARU на пісню під назвою «Коли ти є». Ето перший сингл другого альбому гурту, реліз якого запланований на червень цього року. 

Зйомки кліпу проходили навесні цього року у Парижі в метрополітені. Відео знято у режимі slow motion. За задумом режисера, це допоможе глядачам сповна насолодитися моментом, красою та пластикою головної героїні, а також спробувати розгадати її таємниці, з якими вона їде в останньому поїзді паризької підземки. Крім того, цей ефект посилює напруження та експресію самої пісні, яка виступить лейтмотивом нового альбому гурту MARU. Головною героїнею кліпу стала модель Анна Шолохова.

Виробництво доручили молодій французькій продакшн-компанії «Кінопроби» в особі арт-директора Ольги Ромашової та режисера-оператора Євгена Ромашова, відомих по своїх роботах у рамках Torrance Art Museum Los Angeles, фестивалів «ArtvideoKOELN» Germany та Mirum Music Festival та інших.

Статті на тему