UA
  RU

  Перша акторка-трансгендер, номінована на “Еммі”, повторила долю своєї героїні із “Пози” 

  Редагувати переклад
  ЕмДжей Родрігес активно допомагає членам ЛГБТК-спільноти, яким не пощастило зі співчутливими та сім'ями, що приймають. 

  Для ЕмДжей Родрігес шлях до успіху був практично таким самим тернистим, як і для її героїні з “Пози” – Бланки Євангелісти. Звичайно, її талант і харизма сприяли тому, щоб жінка стала першою в історії трансгендерною актрисою, яка номінована на премію “Еммі” у категорії “головна жіноча роль”.  

  “Поза” стала ідеальною платформою для позбавлення суспільства від карикатурних та стереотипних уявлень про трансгендерних жінок. Можливо, хтось нарешті зрозумів, що такі жінки є не “персонажами”, а повноцінними людьми, які можуть бути і відповідальними працівницями, і дбайливими мамами. 

  Серіал, який розповідає про культуру балів, початок якої було покладено у Нью-Йорку у 1980-х роках, вже подарувала Біллі Портеру “Еммі” у 2019 році за “найкращу чоловічу роль”. Тепер настала черга і головної зірки шоу - незрівнянної Бланки у виконанні ЕмДжей Родрігес. 

  30-річна жінкам вдячна за всі ті можливості, які надала їй участь у Позі, а особливо за можливість допомогти іншим представникам ЛГБТК-спільноти. Так, Родрігес почула крик допомоги від одного молодого хлопця з Нігерії, якому вона просто не могла відмовити. 

  «Він написав мені у директ. Пам'ятаю, як він сказав, що він не має вдома. Його сім'я викинула його, і нема кому про нього подбати. Тоді він жив на вулицях сам собою”. 

  Родрігес відповіла, що він точно не самотній, а якщо йому потрібно з кимось поговорити, він завжди може написати їй.  

  Багато місяців ці двоє підтримували контакт, і Родрігес постійно пропонувала хлопцеві не лише плече, на якому можна поплакати, а й підтримку. 

  Читай також: 10 суконь для нареченої: Періс Хілтон розповіла про свої весільні плани

  «Якось він написав мені, що в нього зараз все добре. Він живе у будинку разом з іншими членами ЛГБТК-спільноти, які є його сім'єю. Там він почувається самим собою”. 

  Цей юнак не єдиний, який звернувся до Родрігеса за допомогою, і акторка неймовірно вдячна шоу за те, що його продюсери створили щось таке прекрасне. 

  Перша акторка-трансгендер, номінована на "Еммі", повторила долю своєї героїні з "Пози" - Фото 1

  «Перше, у чому я переконалася, створюючи персонажа Бланки, так це в тому, щоб зробити її якомога людянішою, щоб трансгендери побачили, що можна жити нормальним життям зі своїми злетами та падіннями». 

  “Ми не стигматизовані твори, якими раніше бачили нас люди. Ми щось більше. Я хотіла, щоб Бланка була такою, і перш за все матір'ю. Я хотіла, щоб люди побачили, як трансгендерні жінки можуть вирощувати особистостей, а особливо тих, які не мали біологічної родини”. 

  І поки що ми вкотре насолоджуємося, переглядаючи шоу, Родрігес вже готується до запуску нових проектів. Так. Влітку вона випустила свій перший сингл Something to Say під справжнім ім'ям - Мікаела Джей.  

  “Я хотіла створити трек, який піднімав би людям настрій, який показував би, що ми більше, ніж уявляємо собі. Я хотіла, щоб люди побачили людину, яка стояла за Бланкою, людину, яка знаходиться всередині ЕмДжей, яка є Мікаелою Джей — справжньою мною”. 

   

  Статті на тему