Edit page title Перша акторка-трансгендер, номінована на “Еммі”, повторила долю своєї героїні із “Пози” 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Перша акторка-трансгендер, номінована на “Еммі”, повторила долю своєї героїні із “Пози” 

Редагувати переклад
ЕмДжей Родрігес активно допомагає членам ЛГБТК-спільноти, яким не пощастило зі співчутливими та сім'ями, що приймають. 

Для ЕмДжей Родрігес шлях до успіху був практично таким самим тернистим, як і для її героїні з “Пози” – Бланки Євангелісти. Звичайно, її талант і харизма сприяли тому, щоб жінка стала першою в історії трансгендерною актрисою, яка номінована на премію “Еммі” у категорії “головна жіноча роль”.  

“Поза” стала ідеальною платформою для позбавлення суспільства від карикатурних та стереотипних уявлень про трансгендерних жінок. Можливо, хтось нарешті зрозумів, що такі жінки є не “персонажами”, а повноцінними людьми, які можуть бути і відповідальними працівницями, і дбайливими мамами. 

Серіал, який розповідає про культуру балів, початок якої було покладено у Нью-Йорку у 1980-х роках, вже подарувала Біллі Портеру “Еммі” у 2019 році за “найкращу чоловічу роль”. Тепер настала черга і головної зірки шоу - незрівнянної Бланки у виконанні ЕмДжей Родрігес. 

30-річна жінкам вдячна за всі ті можливості, які надала їй участь у Позі, а особливо за можливість допомогти іншим представникам ЛГБТК-спільноти. Так, Родрігес почула крик допомоги від одного молодого хлопця з Нігерії, якому вона просто не могла відмовити. 

«Він написав мені у директ. Пам'ятаю, як він сказав, що він не має вдома. Його сім'я викинула його, і нема кому про нього подбати. Тоді він жив на вулицях сам собою”. 

Родрігес відповіла, що він точно не самотній, а якщо йому потрібно з кимось поговорити, він завжди може написати їй.  

Багато місяців ці двоє підтримували контакт, і Родрігес постійно пропонувала хлопцеві не лише плече, на якому можна поплакати, а й підтримку. 

Читай також: 10 суконь для нареченої: Періс Хілтон розповіла про свої весільні плани

«Якось він написав мені, що в нього зараз все добре. Він живе у будинку разом з іншими членами ЛГБТК-спільноти, які є його сім'єю. Там він почувається самим собою”. 

Цей юнак не єдиний, який звернувся до Родрігеса за допомогою, і акторка неймовірно вдячна шоу за те, що його продюсери створили щось таке прекрасне. 

Перша акторка-трансгендер, номінована на "Еммі", повторила долю своєї героїні з "Пози" - Фото 1

«Перше, у чому я переконалася, створюючи персонажа Бланки, так це в тому, щоб зробити її якомога людянішою, щоб трансгендери побачили, що можна жити нормальним життям зі своїми злетами та падіннями». 

“Ми не стигматизовані твори, якими раніше бачили нас люди. Ми щось більше. Я хотіла, щоб Бланка була такою, і перш за все матір'ю. Я хотіла, щоб люди побачили, як трансгендерні жінки можуть вирощувати особистостей, а особливо тих, які не мали біологічної родини”. 

І поки що ми вкотре насолоджуємося, переглядаючи шоу, Родрігес вже готується до запуску нових проектів. Так. Влітку вона випустила свій перший сингл Something to Say під справжнім ім'ям - Мікаела Джей.  

“Я хотіла створити трек, який піднімав би людям настрій, який показував би, що ми більше, ніж уявляємо собі. Я хотіла, щоб люди побачили людину, яка стояла за Бланкою, людину, яка знаходиться всередині ЕмДжей, яка є Мікаелою Джей — справжньою мною”. 

 

Статті на тему