UA
RU

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, які присвячені Україні

Той випадок, коли блакитно-жовтий прапор майорить майже на кожній обкладинці світового престижного видання.

Висвітлення війни у ​​ЗМІ – важливий стратегічний крок, особливо якщо потрібно привернути увагу світової спільноти. Найкращий спосіб, яким це можна зробити – винести проблемну тему на першу шпальту свого видання. Так і зробили престижні журнали та газети по всьому світу.

Синьо-жовтий стяг став одним із найпопулярніших і найпізнаваніших у всьому світі і це не дивно, адже всі незалежні та шановані видання не стояти осторонь проблеми і постійно висвітлюють її у свіжих випусках. Хтось вдається до карикатур, хтось обирає фото потерпілих, які пронизують, мов іголки. Редакція Marie Claire зібрала всі шпальти ЗМІ, які віддають дань нашій країні.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 1

Польське видання Newsweek на своїй обкладинці розмістило фото Президента Володимира Зеленського у військовій амуніції. Назва журналу надрукована блакитно-жовтим кольором, а головним написом стало: “Лідер вільного світу”.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 2

Чеське видання Respekt на свою обкладинку помістив карикатуру путіна у кров'яному морі.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 3

Журнал Time опублікував обкладинку, на якій зображено прапор України з гаслом “Життя переможе смерть, а світло – темряву”.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 4

The Guardian віддав свою першу шпальту висвітленню війни в Україні та громадянським людям, які потерпіли від цього нападу. Яскравим прикладом стала українка, яка була однією з перших жертв авіаудару російських військ за мирним населенням.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 5

Італійський Vanity Fair також не залишився осторонь ситуації в Україні та випустив свіжий номер із чорно-білим портретом Володимира Зеленського. Також видання змінило колір літер назви на синьо-жовтий.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 6

Французький Elle посвятивши новий номер Україні. На його шпальті з'явилася українська дівчина у блакитно-жовтим намальованим прапором на щоці та такою пов'язкою на голові.

Підтримати своїх: обкладинки світових видань, присвячених Україні-Фото 7

Португальський Vogue також не залишився осторонь і випустив номер у синьо-жовтих відтінках з написами “мир, залишайся з Україною, кохання, людяність”.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Статті на тему