UA
  RU

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані

  Редагувати переклад
  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані третій рік поспіль, дізнавався Костянтин Путіленко.

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані-Фото 1

  Самота і комфорт - два слова, що ідеально описують атмосферу мальдівського курорту Naladhu Private Island. Проживши на цьому приватному острові кілька днів, я усвідомив, що саме цього мені так не вистачало останні кілька місяців.

  Читайте також: 20 головних напрямків для подорожей у 2020 році

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані-Фото 2

  Мій робочий графік — це нескінченна низка переговорів, презентацій і ділових поїздок, і я вже не можу згадати, коли я мав можливість якісно відпочити і побути наодинці з собою, відклавши убік гаджети. Подумати тільки: хочеш – валяйся у величезному ліжку хоч весь день, а якщо виникне бажання поплавати – прямо на території вілли є приватний басейн, а від пляжу тебе відокремлюють не більше 20 кроків.

  Острів - крихітний, на ньому розташовано всього 20 вілл (площею 300 м2 кожна!), і все тут влаштовано з максимальною повагою до приватного життя гостей.

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані-Фото 3

  Зустріти інших гостей можна хіба що в ресторані готелю за розслабленим сніданком або вишуканою вечерею. Кухня тут чудова, причому готель уникає традиційного меню з фіксованим переліком страв і напоїв, і щоразу офіціанти цікавляться у гостей, чого б їм хотілося в даний момент.

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані-Фото 4

  Слідкує за комфортом постояльців приставлений до кожної вілли професійний батлер. Його завдання – не лише виконувати, а й, здається, передбачати бажання гостей. Наприклад, у моєму номері завжди були найулюбленіші фрукти, м'яке світло та приглушена музика. Прямо як удома!

  Чому Naladhu Private Island вважають найкращим готелем в Індійському океані-Фото 5

  До речі, ресторан працює цілодобово і готовий у будь-який час дня та ночі доставити сніданок прямо на вашу віллу. Неймовірно, але для проведення корпоративів чи сімейних свят існує можливість бронювання всього острова. Просто мрія!

  [mc_gallery id=485516]

  Статті на тему