UA
RU

Внаслідок ракетного удару в Харкові померла заслужена артистка України Вікторія Тимошенко

Редагувати переклад

Заслужена артистка України Вікторія Тимошенко померла в лікарні від поранень, які отримала під час ворожого ракетного обстрілу 2 січня.

померла заслужена артистка України Вікторія Тимошенко

Заслужена артистка України, колишня акторка Харківського академічного драматичного театру Вікторія Тимошенко померла в лікарні від поранень, які отримала під час ворожого ракетного обстрілу 2 січня.

Трагічну новину повідомили у Харківському академічному драматичному театрі. Колектив опублікував допис на сторінці театру у соцмережі Facebook:

«З глибоким сумом і болем колектив Харківського академічного драматичного театру повідомляє про смерть, спричинену травмами в наслідок ворожої атаки на Харків, нашої колеги, заслуженої артистки України Вікторії Миколаївни Тимошенко. Ми висловлюємо щире співчуття родині та друзям Вікторії Миколаївни. Вона залишиться в наших серцях як чудова людина та професіонал. Ми будемо пам’ятати її яскраві ролі та творчу енергію. Нехай її душа спочиває у мирі».

Вікторія Тимошенко народилась 18 серпня 1939 року. Закінчила театральну студію при Дагестанському державному театрі м. Махачкали в 1960 році. У 1968 році приєдналася до творчого колективу ХАДТ. За роки творчої діяльності вона зіграла багато різноманітних ролей. Серед них: Софія Іванівна («Стара діва» Н.Птушкіної), Мадам Сівель («Моя парижанка» Р.Ламуре), Бурикіна («Шут Балакірєв» Г.Горіна), Розалія («Філумена Мартурано» Ед. де Філіппо), Фекла Іванівна («Одруження» М.Гоголя), Голда («Поминальна молитва» за Шолом-Алейхемом), Мамаша («Клінічний випадок» Р.Куні), міс Мотморенсі («Красуня і сім’я» С.Моема), Нана («37 листівок» М. Макківера). Вікторія Тимошенко зробила вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Харківський академічний драматичний театр

Читайте також: АКТОР БОГДАН КОЛЕСНИК ЗАГИНУВ НА ВІЙНІ

Статті на тему