UA
RU

Понад 10 тисяч учасників отримали актуальні стратегії жіночої самореалізації на SHE Congress

Редагувати переклад
14 грудня відбулася головна подія ділових жінок SHE Congress. Понад 100 учасниць зустрілися офлайн у «Гольф Центрі Київ» та ще понад 10 тисяч глядачів долучилися до трансляції заходу, аби перейняти актуальні стратегії лідерства, опанувати навички майбутнього та зруйнувати стереотипи щодо жіночої самореалізації.

Понад 10 тисяч учасників отримали актуальні стратегії жіночої самореалізації на SHE Congress-Фото 1

Головна тема SHE Congress 2021 – Inflection Point/«Переломний момент». Топ менеджерки, власниці бізнесу, телеведучі відверто розповіли про те, як вони руйнують стереотипи щодо жіночої реалізації та будують власні правила гри!

Ведучі конгресу – продюсерка SHE Congress, головна редакторка WoMo Вікторія Покатіс та ведуча праймових випусків новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Ганна Панова.

Відкрила подію керівниця департаменту комунікацій, PR та GR Kernel Оксана Коваль. Вона розповіла про силу особистого бренду та як він допомагає зростати у кар'єрі, запускати потужні проекти, закохувати у себе роботодавця, клієнта та оточення. Тему продовжила голова заради директорів аудиторської фірми «Аксьонова та партнери» та Geneva Group International, екс-заступниця міністра фінансів України Олена Макєєва. Спікерка надала покрокову інструкцію побудови персонального бренду.

Хто сказав, що материнство заважає будувати кар'єру? Стереотипи зруйнували топ-менеджерки великих компаній та власники бізнесу. У форматі панельної дискусії кар'єрний шлях жінки, гендерні політики компаній та як поєднати професійну реалізацію із сім'єю обговорили директорка фонду Олені Пінчук Ольга Руднєва, директорка з корпоративних комунікацій «Добробут» Олена Зубарєва, Chief Public Engagement Officer холдингу TECHIIA Маріанна Коніна, директорка з корпоративних та юридичних питань Imperial Brands Юлія Завалішина та СЕО і власниця 46 Parallel Wine Group, СЕО Inkerman Ukraine Ганна Горкун.

Читайте також: Свобода слова і права ЛГБТ: відбулася премія Тюльпан прав людини від Посольства Нідерландів

А про те, як будують кар'єру жінки-інвестори, розповіла генеральний директор ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» Марина Бартошек. Спікерка зруйнувала стереотип про те, що інвестиції — це суто чоловіча справа, представивши статистику: за останні три квартали цього року жінок-інвесторів на фондовому ринку побільшало на 43%, ніж за цей же період минулого року.

Як створювати інноваційні проекти, що стають драйвером для всієї галузі, на прикладі проекту екосистеми CFS — NEOBANK — розповіла засновниця відкритої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions, голова наглядової ради Concord Bank, заступниця голови Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Олена Сосєдка.

 Інструментами мотивації команди поділилася національна лідерка, б'юті-експертка та бренд-амбасадорка «Mary Kay Україна» Вікторія Туткевич, а директорка з корпоративних комунікацій «Київстар» Ганна Захараш донесла важливість сили голосу:

86 % жінок стверджують, що, спілкуючись із жінками-керівниками, вони надихаються на кар'єрні звершення, а 67 % повідомили, що найважливіші знання про лідерство отримали саме від інших жінок!

Чого навчатися, аби зміцнити лідерські позиції, учасниці конгресу довідалися від засновниці новаторських освітніх ініціатив: громадської спілки «Освіторія» Зої Литвин. Спікерка переконала, що привабливість для роботодавця на 85% залежить саме від softs kills та розповіла, як їх придбати.

 

Це довела й оперативна директорка інвест компанії Q Partners Андрія Іванова Олександра Фурсенка. Спікерка надала конкретні інструменти для розвитку емоційного інтелекту: навчитися розпізнавати свої емоції та емоції своїх коллег, регулярно збирати фідбеки, звертатися за допомогою до коучів та не нехтувати відпочинком.

Понад 10 тисяч учасників отримали актуальні стратегії жіночої самореалізації на SHE Congress-Фото 2

Валерія Заболотна

Тему навчання продовжила ректор Academy DTEK Валерія Заболотна, яка розповіла про унікальні інтерактивні формати академії, що роблять навчання більш захоплюючим та ефективним.

Як упорядкувати життя і бізнес, аби не вигоряти, розповіла співвласниця та виконавча директорка «Сім'ї ресторанів Дмитра Борисова» Олена Борисова. Головне — усвідомлювати свої справжні бажання та право на їх реалізацію, опанувати тайм-менеджмент, обов'язково виділяти годину на собі та на відпочинок та пам'ятати, що ідеальних людей не існує.

«Найкращі друзі дівчат — діаманти, а найгірші враги — зайві страхи». Які загрози мешають жінкам будувати життя і кар'єру та як з ними справлятися, поділилася голова правління ПрАТ «МетЛайф» Інна Бєлянська.

Відомі телеведучі долучилися до панельної дискусії «Рішливий голос» та обговорили, які теми хвилюють жінок із медіа-бізнесу та за допомогою яких інструментів можна доносити до аудиторії важливі теми. Учасниці дискусії: ведуча праймових випусків новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Ганна Панова, українська журналістка, радіо- та телеведуча; ведуча програми «Факти» на ICTV Оксана Гутцайт; телеведуча «5 каналу» Лариса Губіна; телеведуча, авторка YouTube-каналу «Panchenko» Діана Панченко.

 Інсайдами стенфордської програми жіночого лідерства поділилася лідерка партії «Голос», народна депутатка України, екс-CEO компанії Ring Ukraine, перша заступниця голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації Кіра Рудік.

Подолати труднощі жінки на позиції управлінки допомогла генеральна директорка Philip Morris Moldova Олена Науменко, а як ростити вмотивовану команду та балансувати між особистими амбіціями та командними цілями, розповіла директорка з управління репутацією та маркетингом групи компаній Нова пошта Олена Плахова.

Понад 10 тисяч учасників отримали актуальні стратегії жіночої самореалізації на SHE Congress-Фото 3

Інна Білянська

«Побудувати зрілу команду може лише зрілий керівник». Чудовим завершенням продуктивного та насиченого знаннями дня став Business Stand Up. У форматі гумору співвласниця відьма-бару «Лиса гора» Олеся Остафієва та засновниця фітнес-студій Faktura, фахівчина з фітнесу «1+1» та інших телеканалів, авторка книги «Дело в теле» Ксенія Литвинова поділилися своїм бізнес-досвідом із жіночим характером.

Організатори, бізнес/медіа бюро Ekonomika+ та дайджест ділової жінкиWomo, дякують партнерам SHE Congress: компанії «Київстар», інвестиційній компанії Q patners Андрія Іванова, партнеру, що приймав, «Гольф Центру Київ», компанії AB InBev Efes Україна, компанії EXPOMEDIA, компанії XVISION, компанії brabrabra, бренду жіночого ділового одягу LIPUNOVA, парфумерному партнеру BROCARD NicheBar, лабораторії «Сінево», шоу інтелектуального гумору Business Stand Up, партнеру з розробки чатів Bots Band, партнеру Piel Cosmetics, компанії Power Now.

А також медіа-партнерам: телеканалу «Перший Діловий», ТРК «Україна», «5 каналу», «КРАЇНА ФМ», Gorodok Gallery, dsnews.ua, інтернет-виданню «Апостроф», порталу Ivona, порталу tochka.net, Postfactum та технології Marketer.ua, інтернет-ресурсу budynok.com, InVenture Media Group, виданню "Marie Claire Україна", порталу "ЛІГА:ЗАКОН", інтернет-виданню "Коментарі", Соцпорталу, журналу Business Woman.

Статті на тему