«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп

Редагувати переклад
Бренд одягу Rikky Hype та Фонд “Повернись живим” створили спеціальну благодійну колекцію футболок, символом якої стали номери 56-ої та 92-ої бригад, яких системно підтримує бренд від початку повномасштабного вторгнення.

«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп-Фото 1

Колекцію присвячено Збройним Силам України — 100% коштів із продажу речей буде направлено на забезпечення різноманітних підрозділів, включно з підрозділами 56-ої та 92-ої бригад, яким безупинно допомагає як Rikky Hype, так і “Повернись живим”.

Сьогодення українців вимірюється в цифрах два останніх роки — відлік днів від початку повномасштабної війни; кількість ракет, запущених ворогом; число повітряних тривог на місяць. Всі вони перетинаються з цифрами героїчних підрозділів і бригад — саме їх, у якості подяки та ще більшого поширення знання серед населення, закарбував бренд у спеціальній колекції.

Місія співпраці — близько мільйона гривень, виручених з продажу дропу.

«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп-Фото 2

«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп-Фото 3

До дропу увійшли чотири моделі жіночих та чоловічих футболок з зображенням позначок бригад ЗСУ у білому, графітовому та чорному кольорах у широкій розмірній сітці.

“92 та 56-та — це ті бригади, на яких ми зосередили всю силу для підтримки, починаючи з лютого 2022 року. Ці два важливих формування стали центром ідеї для колекції, але ми раді оголосити, що абсолютно весь прибуток колекції буде спрямовано на забезпечення й інших бригад, з якими працює “Повернись живим”, — коментує команда Rikky Hype.

Героями кампейну стали реальні військовослужбовці 56-ої, 92-ої бригади,  а також ветеран Герман Золотарьов. Його історія — неймовірний приклад мужності, сили та віри у перемогу особисту і цілої країни. До поранення він ніс службу у 92-ій бригаді, а зараз готується до змагань з адаптивних видів спорту United States Air Force Trials 2024. «Повернись живим» — співорганізатор участі Національної збірної України у цьому міжнародному турнірі.

«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп-Фото 4

«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп-Фото 5

Підтримати ініціативу можна на сайті

Статті на тему