UA
RU

Прайд без веселки. UKRAINEPRIDE разом із Support Ukraine взяли участь у ювілейному 50-му Лондоні Прайді.

Редагувати переклад
2 липня у Лондоні відбувся ювілейний 50-й Лондон Прайд, до якого долучилася офіційна українська колона у складі 50-ти представників. Вона була організована у партнерстві українського квір-патріотичного руху UKRAINEPRIDE та британсько-української волонтерської організації Support Ukraine. Її метою було привернути увагу до війни в Україні своїм маніфестом-проханням, розробленим у кооперації з Офісом Президента України.
UKRAINEPRIDE 567

Фото: instagram/ukraine.pride/@_dmalenko

Українська ЛГБТК+ спільнота була одягнена у total-balcon під час параду як символічний акт, що висловив усю трагедію та втрати, які пережили українці за ці місяці.

Прайд у Лондоні організатори вважають особливо важливою політичною площадкою з огляду як на міцні партнерські відносини наших країн, так і на ті значні звершення у сфері захисту прав людини, виборені Україною останні роки при тій же партнерській підтримці британців. Поступ України у прагненні до подальшого розвитку демократичних цінностей порівняно зі країною-агресором просто незрівнянний і ми не можемо втратити вже здобутого.

UKRAINEPRIDE 6780

UKRAINEPRIDE 345

UKRAINEPRIDE 3

UKRAINEPRIDE 1

UKRAINEPRIDE 90

Маніфест

Наш маніфест ми розробили у кооперації з Офісом Президента України. Для збереження життя українців та победи України у війні з росією ми закликаємо до:

  1. Постачання важкого озброєння. 

Зброя допоможе нам захиститись від держави-агресора і повернути тимчасово окуповані території. Нам потрібні високоточні ракети, дроні, системи ПРО, боєприпаси та багато іншого. Така техніка здатна врятувати життя нашим людям. Не лише військовим. Адже для росіян мирні мешканці України також є легітимними цілями. Як і громадянська інфраструктура. Зброя дозволить нам швидше закінчити цю війну. Нам потрібне оружня. Без обмежень.

  1. Посилення санкційного тиску. 

Нам потрібно спонукати росію до зупинення війни, треба позбавити її ресурсів – фінансових, технічних, технологічних. Потрібні агресивні фінансові та енергетичні санкції. Нові санкційні обмеження також мають бути оголошені всім спонсорам війни в Україні — російським олігархам та членам їхніх сімей. 

  1. Надання економічної допомоги. 

Україні потрібні комплексні системи реанімаційних заходів на кшталт “плану Маршалла”. Відкриття ринків наших союзників і партнерів для українських товарів дало б поштовх подальшому одужанню нашої економіки. Повоєнна Україна буде величезним будівельним майданчиком, полем для інновацій та інвестицій. Це шанс побудувати глобальну витрину успіху спільноти демократій.

  1. Збільшення гуманітарної підтримки.

Через війну українці переживають найбільшу гуманітарну кризу, з якою колись зіштовхувалася Європа з часів Другої світової війни. Кількість переміщених осіб в Україні, як і тих, які були змушені виїхати за кордон, налічує більше 10 мільйонів і продовжує постійно зростати. Усі ці люди потребують найнеобхіднішого — води, їжі, одягу, житла, доступу до медицини, освіти тощо. Розробка нових візових урядових програм для біженців та надсилання гуманітарної допомоги в Україні здатні допомогти врятувати більше життя дорослих та дітей.

  1. Більше, ніж будь-хто у світі, ми прагнемо світу. Та світ за будь-яку ціну – не варіант. Не ми почали цю війну. Не ми захопили чужі території. Та ми маємо повернути свої. Україна – це Херсон, Донецьк, Луганськ, Севастополь. Наші суверенітет та територіальна цілісність – не предмет компромісів.

UKRAINEPRIDE 2

UKRAINEPRIDE 8

UKRAINEPRIDE 6

Про UKRAINEPRIDE NGO

UKRAINEPRIDE NGO – пропатріотичний квір-рух. Ми плекаємо нашу культурну ідентичність і захищаємо її, щоб поділитися нею з нашими однодумцями з різних країн, які належать до різноманітних національностей та етнічних груп, мають інший колір шкіри або сповідують відмінні релігії. Ми зберігаємо та захищаємо нашу культуру, щоб розповісти про неї всьому світу. 8 років тому ми вибрали протилежне напрямок від імперської Росії, тому наразі маємо можливість отримати рівні права для ЛГБТКІ-спільноти, а також для всіх дискримінованих груп.

Ми нічого не боїмося. Ми захищаємо свою землю. Слава Україні, Слава нашим Героям!

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ: @ukraine.pride

ЗАДОНАТИТИ: https://www.ukrainepride.org/

Про Support Ukraine

Support Ukraine — британсько-українська волонтерська організація, основною метою якої є допомога українцям, які незважаючи на війну залишаються в Україні, а також підтримка новоприбулих українців до Великобританії. З першого дня війни гуманітарну діяльність ми вдало поєднуємо з організацією мітингів та протестів на підтримку України. За цей час ми стали потужним голосом українців у Лондоні та здобули підтримку британців та Королівської батьківщини. Ми вдячні за всі донації, які нам щедро надають лондонці, і закликаємо продовжувати надавати підтримку, адже таким чином ми можемо допомагати більшій кількості українців в Україні та Великобританії.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ:  @support_ukraine_london  

ЗАДОНАТИТИ:  https://www.supportukraine.uk 

Фото: Діма Маленко

Читайте також: GIVENCHY BEAUTY ВИПУСТИЛИ РАЙДУЖНУ NFT-КОЛЕКЦІЮ НА ЗНАК ПІДДЕРЖКИ ЛЮДЕЙ ЛГБТКІА+

Статті на тему